Zamknij
REKLAMA

Marcin Wójcik bez mistrzowskiego pasa, ale...

09:16, 11.10.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Marcin Wójcik reprezentował Polskę - i zarazem Piłę - na gali KSW 45 w Londynie.

Przeciwnikiem zawodnika GŁD Team Piła był Scott Askham, pretendent do pasa KSW w wadze ciężkiej. Anglik już w pierwszej rundzie pokonał Marcina Wójcika, nokautując go silnym ciosem w wątrobę.

Na Wembley nie zabrakło pilskich kibiców. Na galę udali się Łukasz Zając, Marcin Kuna, Mateusz Bobrowski, Adrian Darul oraz Iwona i Mateusz Sulisz, którzy dzielnie kibicowali Marcinowi już od samej prezentacji, aż do skończonej walki.

- Nikt nie jest maszyną. Wierzymy, że Marcin wrócił z Londynu bogaty w nowe doświadczenia i szybko zobaczymy go w kolejnych pojedynkach. A na mistrzowski pas przyjdzie jeszcze czas - komentują walkę w Londynie.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone