Zamknij

22:13, 14.10.2019
W Wałczu odbyły się sparingi międzyklubowe. Na zaproszenie miejscowej Korony udała się na nie sześcioosobowa ekipa pilskiego Sokoła.
20:32, 13.10.2019
Paula Kułaga zdobyła dzisiaj brązowy medal Pucharu Świata Seniorek w estońskim Tallinie.
12:01, 13.10.2019
W sobotę 12 października br. w hali ZS Staszica przy ul. Bydgoskiej 80 w Pile rozegrane zostały cztery mecze ligowe koszykówki.
08:45, 13.10.2019
200 zawodników z 22 klubów z całej Polski wzięło udział w I Turnieju Ogólnopolskim Dzieci o Puchar Wójta Gminy Białośliwie. Zawodnicy Jopek Judo Team zdobył 38 medali: 15 złotych,10 srebrnych i 13 brązowych.
10:40, 08.10.2019
Na inaugurację II ligi mężczyzn w tenisie stołowym Łobzonka Wyrzysk po dramatycznej walce przegrała z Top Spinem Szczecin 4:6.
21:20, 07.10.2019
Radni Miasta Piły ze Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe wraz ze starostą pilskim Eligiuszem Komarowskim zapraszają do udziału w bezpłatnym kursie samoobrony pod hasłem "Żyj Bezpiecznie w Pile".
16:02, 06.10.2019
To był niezwykle pracowity weekend dla zawodników Jopek Judo Teram. I bardzo owocny w medale!
16:12, 05.10.2019
Dzisiaj w Poznaniu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Regionu III, w skład którego wchodzą województwa wielkopolskie, opolskie, lubuskie i dolnośląskie.
2
07:47, 05.10.2019
Strzelecki Klub Sportowy "Inter-Continental"Piła - klub rekordzistów i mistrzów Polski, medalistów mistrzostw Europy i Polski - organizuje 12 października na chodzieskiej strzelnicy Hubertus XIV "Pilski Puchar Jesieni".
16:04, 04.10.2019
WKS Sokół wraz z MOSiR rozpoczął cykl treningów pokazowych pod nazwą "Promocja boksu olimpijskiego".
12:30, 04.10.2019
Strzelecki Klub Sportowy "Inter-Continental" Piła zaprasza formacje strzeleckie, szkolne, zakładowe, organizacje pozarządowe i inne na warsztaty strzeleckie.
20:54, 30.09.2019
Dzisiaj klub UKS "6" Piła odwiedził Grzegorz Werwiński z firmy Auto-Cars. Zarząd i trenerzy podziękowali mu za wsparcie finansowe pilskich judoków.
10:33, 30.09.2019
26 października w Pile odbędzie się VI Gala Boksu i K1. To impreza organizowana cyklicznie przez klub Sporty Walki Piła.
12:05, 29.09.2019
28 września w Tarnowie Podgórnym odbył się Puchar Polski Duko Cup dla dzieci i młodzieży w Brazylijskim Jiu Jitsu. Dzieciaki z pilskiego klubu Samuraj Gold Team wywalczyły aż 23 medale: 10 złotych, 6 srebrnych, 7 brązowych.
14:59, 28.09.2019
Adam Stodolski znalazł się w składzie kadry narodowej na mistrzostwa świata juniorów, które odbędą się w dniach 16-19 października w Maroku.