Zamknij

08:34, 14.12.2018
W miejscowości Głębokie tenisiści stołowi Łobzonki Wyrzysk odnieśli sukces w postaci awansu do półfinału Pucharu Polski edycji wielkopolskiej.
07:36, 12.12.2018
Guillermo Naranjo Hernandez opuścił Piłę, a zastępujący go Mateusz Czerwiński przegrał swój pierwszy mecz.
11:33, 11.12.2018
Alicja Muszyńska, aktualna mistrzyni Polski w konkurencji kumite w kategorii junior młodszy, wywalczyła trzecie miejsce w konkurencji kumie na Mistrzostwach Europy Karate Fudokan w Portoroz w Słowenii.
10:53, 11.12.2018
Łobzonka Wyrzysk, beniaminek rozgrywek II Ligi Mężczyzn w Tenisie Stołowym grupy północnej, płaci bardzo wysokie frycowe.
10:03, 11.12.2018
W Szkole Podstawowej nr 5 w Pile rozegrano XI Klubowy Turniej Mikołajkowy w Karate Tradycyjnym. Impreza dostarczyła wszystkim dużo emocji i wesołej zabawy.
20:47, 09.12.2018
W Starachowicach odbyły się mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w kick boxingu w formule Oriental Rules. Od standardowej walki w K1 formuła ta różni się m.in. tym, że dopuszcza się w niej uderzenia łokciami oraz walkę w klinczu.
20:30, 09.12.2018
Dzisiaj w Poznaniu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Otwarty Puchar Wielkopolski Seniorów. - Nasi zawodnicy wykonali 100 procent normy - oceniają występ swoich podopiecznych trenerzy Józef i Tomasz Jopkowie.
18:37, 09.12.2018
28 medali przywieźli podopieczni trenerów Józefa i Tomasza Jopków z XI Ogólnopolskiego Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Szubina.
15:52, 09.12.2018
W Złotowie odbył się turniej boksu olimpijskiego o Puchar Starosty Złotowskiego. Do udziału w zawodach zaproszeni zostali zawodnicy pilskiego klubu Sporty Walki.
10:45, 04.12.2018
W hali sportowej w Osieku nad Notecią odbyły się kolejne spotkania ligowe w ramach rozgrywek "Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet" w sezonie 2018/2019.
08:32, 04.12.2018
Siatkarki Enea PTPS Piła zdobyły po raz pierwszy w tym sezonie trzy punkty. Wczoraj, po dobrej i radosnej grze, pokonały na własnym parkiecie zespół E.Leclerc Radomka Radom.
19:16, 03.12.2018
Zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Shoto wystartowali w kolejnej edycji Pucharu Wielkopolski, który odbył się w Gnieźnie. Ciężka praca na treningach zaowocowała przewiezieniem medali i pucharów.
10:59, 03.12.2018
Rozegrano kolejne spotkania ligowe w ramach rozgrywek "Krajeńskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn" w sezonie 2018/2019.
08:44, 03.12.2018
Dziewczyna w drużynie chłopaków, nadzieja polskiej myśli szkoleniowej, syn podążający śladami utytułowanego ojca, bliźniacy kibicujący dwóm największym rywalom. Choć nie każde z nich zwiąże przyszłość z futbolem, to dzięki olbrzymiej pasji wszyscy już dziś piszą własne piłkarskie historie.
17:34, 02.12.2018
Po ciężkim boju i zaciętej walce KS Basket Piła wygrał wyjazdowy mecz z Rawią Rawicz 71:69.