Zamknij

Łzy radości ostrowczanek. Wróciły z Piły z 2 punktami

13:20, 12.02.2017 Dariusz Trojanowski
Skomentuj fot. Dariusz Trojanowski fot. Dariusz Trojanowski

Po dość dziwacznie przebiegającym meczu pomiędzy Enea PTPS Piła a KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, to goście wyjechali z Piły dwupunktowym dorobkiem.

Mecz miał różne oblicza: raz była to dominacja pilskich siatkarek, a w kolejnym secie zawodniczek z Ostrowca Świętokrzyskiego. Po wygranym trzecim secie przez pilanki, w czwartym siatkarki KSZO grały jak natchnione, doprowadzając do wyniku 17:3, 19:5 i ostatecznie wygrywając go do 11! W piątym secie na wyraźne prowadzenie wyszły nasze zawodniczki, doprowadzając do punktacji 10:4. Jednak po mobilizacji i uwierzeniu w zwycięstwo, ostrowczanki wyszły na prowadzenie 10:11 i ostatecznie wygrały tego seta, a zarazem całe spotkanie.

Enea PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:3 (25:20; 21:25; 25:19; 11:25 i 13:15).