Zamknij
REKLAMA

Jednoślad objeżdża zamki Dolnego Śląska

10:15, 17.07.2017 | PKTR PTTK Jednoślad
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę dziewięcioro pilskich rowerzystów - Ania, Dorota, Edyta, Dawid, Marek, Michał, Paweł, Romek i Tomek - z Pilskiego Klubu Turystyki Rowerowej PTTK Jednoślad wyruszą w 9-dniową wyprawę rowerową "Zamki i pałace Dolnego Śląska".

Na trasie nie zabraknie atrakcji. Na podróżników rowerowych czekają średniowieczne zamki i pałace, gotyckie warownie, dwory obronne i romantyczne zamkowe ruiny.

- Dojechaliśmy na różne sposoby z Piły do Wrocławia. Część z nas ruszyła autami, a druga grupa PKP. Spotkaliśmy się razem we Wrocławiu i oficjalnie rozpoczęliśmy rowerową wyprawę. Zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska zostawiliśmy na przyszły weekend. Ruszyliśmy w stronę pierwszej bazy w Ķątach Wrocławskich przez Nową Wieś Wrocławską, dalej Biskupice Podgórne, gdzie obejrzeliśmy pierwszy piękny pałac. Kolejne punkty na naszej trasie to Krobielowice i pałac Blücherschloss. W międzyczasie troszkę pokropiło, ale nie zmokliśmy. Docierając do Kątów Wrocławskich pokonaliśmy 34 km. Jutro cel Świebodzice – rowerzyści z Jednośladu relacjonują na facebooku pierwszy dzień wyprawy.

(PKTR PTTK Jednoślad)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018