Zamknij

Trzy dobre sety siatkarek, w tym jeden znakomity

07:39, 11.12.2017 Dariusz Trojanowski
Skomentuj fot. Dariusz Trojanowski fot. Dariusz Trojanowski

Wczorajszy mecz pomiędzy PTPS Enea Piła a Pałacem Bydgoszcz był - oprócz czwartego seta - bardzo wyrównany i emocjonujący.

Pierwszego seta pilanki wygrały na przewagi, choć pierwszą piłkę setową miały bydgoszczanki. Drugi set zapisany został na konto gości. Po przerwie lepiej do gry przystąpiły nasze zawodniczki, które odskoczyły na kilka punktów i do końca seta kontrolowały grę, aby ostatecznie wygrać i tę partię. W czwartym secie nastąpiła "demolka" bydgoszczanek, które nie potrafiły odpierać ataków gospodyń - w tej części meczu pilanki prowadziły nawet kilkunastoma punktami (23:10) i po dobrej grze wygrały cały mecz wynikiem 3:1 (27:25; 23:25; 25:21; 25:11).

Zawodniczką meczu została Agata Babicz, która znakomicie radziła sobie w bloku i ataku.