Zamknij
REKLAMA

Wiktor Puciłowski najlepszy w Wielkopolsce

10:57, 22.12.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W Poznaniu rozegrano II Grand Prix Wielkopolski Żaków w Tenisie Stołowym. Wśród 35 zawodników było czterech reprezentantów "Łobzonki" Wyrzysk.

Podopieczni trenera Krzysztofa Pijanowskiego spisali się rewelacyjnie. Wiktor Puciłowski, wygrywając wszystkie pojedynki, został zwycięzcą całego turnieju, a tym samym wywalczył awans na II Grand Prix Polski. Szczególnie dramatyczny przebieg miał półfinał i finał, w których Wiktor zwyciężał po 3:2 w setach.

Wielkie brawa dla Karola Jagodzińskiego, który otarł się o podium zajmując czwarte miejsce. Jan Kałużny i Jakub Kartosz wspólnie zakończyli zmagania na miejscach 17-18.

II Grand Prix Polski odbędzie się na początku lutego w Łaziskach Górnych na Śląsku. Na starcie zawodów stanie 64 najlepszych Żaków w kraju.

- To świetny prezent świąteczny dla całej sekcji tenisa stołowego Łobzonki – komentuje trener Krzysztof Pijanowski.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone