Pewne zwycięstwo. Wrocławianki pokonane 3:0

23:15, 21.01.2018 Dariusz Trojanowski
Skomentuj fot. Dariusz Trojanowski fot. Dariusz Trojanowski

Pilscy kibice żeńskiej siatkówki opuszczali dzisiaj halę przy Żeromskiego w bardzo dobrych humorach.

Enea PTPS Piła przyjmowała dzisiaj siatkarki Impelu Wrocław i trzeba powiedzieć, że pilanki poradziły sobie znakomicie. W pierwszym secie szybko zdobyły przewagę punktową, którą utrzymały do końca seta i wygrały go do 11. W drugim secie pomimo prowadzenia wrocławianek 2:0, nasze siatkarki zaczęły odrabiać straty wygrywając już 18:11. Wrocławianki jednak nie chciały tak łatwo oddać seta i doprowadziły do stanu 20:20, po czym gra im siadła i przegrały do 21. Trzeci set znowu zaczął się od przewagi gości, ale pilanki kontrolowały grę, nie pozwalając sobie na odebranie zwycięstwa w całym spotkaniu.

Mecz zakończył się wygraną Enea PTPS Piła 3:0 (25:11; 25:21; 25:18). MVP została Anna Stencel.

Zwycięstwo to pozwoliło pilankom wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli LSK.