Zamknij
REKLAMA

Krwawa sprzeczka o kobietę. Na słowa i kuchenny nóż

16:28, 07.05.2017 | mł. asp. Żaneta Kowalska, KPP w Pile
REKLAMA
Skomentuj

3 maja przed północą dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał telefoniczną informację o tym, że między blokami przy ulicy Bohaterów Stalingradu leży młody mężczyzna, który ma ranę brzucha i krwawi.

Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego oraz funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy wspólnie z załogą Pogotowia Ratunkowego udzielili pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, a następnie rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Policjanci dokonali penetracji terenu oraz ustalili świadków, rozpytując ich na okoliczność zdarzenia. Zebrane informacje doprowadziły do błyskawicznego zatrzymania sprawcy w jednym z mieszkań na terenie Piły, zaledwie kilkadziesiąt minut od momentu zdarzenia.

Ja ustalono, między dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki o kobietę, a kiedy argumenty na słowa przestały wystarczać, 18-letni mieszkaniec Piły ugodził nożem kuchennym w brzuch starszego od siebie 20-latka, po czym wyrzucił nóż w krzaki.

Pokrzywdzony mężczyzna z podejrzeniem uszkodzenia narządów jamy brzusznej został przewieziony do szpitala, a sprawca trafił do policyjnego aresztu.

18-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(mł. asp. Żaneta Kowalska, KPP w Pile)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

TomekTomek

2 2

Niebezpieczne osiedle kolejne po towarowej 1gomajaKolbe niepodległości ugodzony nożem to kozaczek osiedlowy ma problemy z alkoholem i uzywkami nieprzyjemny gość 17:43, 07.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarekMarek

3 0

Tchórz i prostak. Każden używający przewagi siłowej/technicznej/liczebnej przeciwko przeciwnikowi. 23:57, 07.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018