7 stycznia krótko przed godziną 18. do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku inwentarskiego we wsi Topola (gmina Łobżenica).
Dzięki szybkiej reakcji zgłaszającego policjanci z Wałcza udzielili pomocy 53- letniemu mężczyźnie, który w mroźnych warunkach leżał w śniegu przy bramie wejściowej na terenie ogródków działkowych.
Funkcjonariusze pilskiej drogówki zatrzymali 44-letniego pilanina, który kierował osobowym BMW pomimo aktywnego sądowego zakazu i doprowadził do kolizji. W ramach zastosowanego trybu przyspieszonego mężczyzna usłyszał już wyrok.
Dzisiaj 30 strażaków z jednostek z gminy Kaczory zainicjowało poszukiwania Krzysztofa Najdrowskiego, który zaginął w noc sylwestrową i do dzisiaj nie ma z nim kontaktu.
W nocy z piątku na sobotę wągrowieccy policjanci pełniący służbę patrolową w Skokach, postanowili skontrolować kierowcę Opla Corsy, który jechał nocą bez włączonych świateł.
Wczoraj ok. godziny 13.30 na 126. kilometrze drogi krajowej nr 11 - na odcinku pomiędzy Lotyniem a Szczecinkiem- samochód ciężarowy wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.
31 grudnia 2025 roku około godziny 17:00 z domu w Kaczorach wyszedł w nieznanym kierunku 43-letni Krzysztof Najdrowski. Do chwili obecnej nie ma z nim kontaktu i nie powrócił do miejsca zamieszkania.
Nawrocki łaski nie robi…
Wymagamy by ludzie wykształceni używali swojej wiedzy swojej mądrości w taki sposób by nie obrażć tych ,co ośmielają się myśleć inaczej
My maluczcy
16:58, 2026-01-10
Nawrocki łaski nie robi…
Dla ciebie komuchu, Pan Prezydent Nawrocki. Do pięt mu nie dorastasz
pier
14:32, 2026-01-10
Bracia Kurkowi w Wysokiej - strażnicy tożsamości i...
♥️
Super
10:42, 2026-01-10
Cała prawda o Mercosur. Czas oddzielić fakty od strachu
-umowę z Mercosur podpisał PiS rękoma Morawieckiego ! -wiem,je.ać Tuska !
-rolniku !
09:29, 2026-01-10