Zamknij
REKLAMA

Razem pili i się pokłócili. Wtedy w ruch poszedł nóż

19:40, 22.12.2016 | KPP w Pile
REKLAMA
Skomentuj

Pilscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas domowej imprezy ugodził nożem swojego kolegę.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie Piły. Policję wezwała konkubina pokrzywdzonego. Interweniujący policjanci na miejscu zastali mężczyznę z krwawiącą raną kłutą pleców w okolicach prawej łopatki. Mundurowi niezwłocznie udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej zranionemu 33-letniemu pilaninowi, następnie został on przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Funkcjonariusze po udzieleniu pomocy zranionemu podjęli działania zmierzające do zidentyfikowania i zatrzymania sprawcy. W mieszkaniu, w który doszło do zdarzenia, zastali trzech mężczyzn i kobietę. Wśród nich znajdował się sprawca, 56-letni mieszkaniec Piły, który na widok stróżów prawa zaczął wykonywać gwałtowne ruchy. Mężczyzna miał przy sobie nóż z widocznymi zabrudzeniami koloru brunatnego wskazującymi na to, że może być to krew. Patrolowcy dokonali jego zatrzymania. Zabezpieczyli też narzędzie przestępstwa.

56-latek od śledczych usłyszał zarzut uszkodzenia ciała polegającego na zadaniu ciosu nożem. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wyjaśnił, że z pokrzywdzonym pokłócił się podczas wspólnego, suto zakrapianego biesiadowania. Zdenerwowany dźgnął go nożem...

Na wniosek pilskiej dochodzeniówki prokurator wobec sprawcy zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym i zbliżania się do niego.

(KPP w Pile)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

policepolice

4 2

Policjanci to jednak nie potrafią sensownie dwóch zdań złożyć 20:38, 22.12.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VERSOVERSO

1 0

500 + zbiera żniwo 18:45, 08.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone | 2018