Zamknij
REKLAMA

16 czerwca: Pilski Marsz dla Życia i Rodziny

08:17, 08.06.2019 | Sebastian R. Krajewski
REKLAMA
Skomentuj

Chcąc pokazać piękno tradycyjnego modelu rodziny opartej na miłości i małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartej na przyjęcie i wychowanie dzieci oraz dobro całego społeczeństwa, Centrum Życia i Rodziny po raz kolejny organizuje w setkach miast w całej Polsce Marsze dla Życia i Rodziny.

- Wydźwięk tego wydarzenia ma wyłącznie pozytywny charakter - mówią organizatorzy. - Chcemy zamanifestować piękno i wartość życia każdego człowieka, który jest nim od momentu poczęcia, co jest bezdyskusyjnym faktem naukowym, aż do naturalnej śmierci.

W tym roku kwestią, na którą organizatorzy planują zwrócić szczególną uwagę, jest edukacja seksualna, ponieważ w wielu miastach Polski podjęto już próbę zastąpienia wychowania dzieci i młodzieży we wstrzemięźliwości przedmałżeńskiej i do życia w rodzinie na permisywny model edukacji seksualnej, którego opłakane skutki możemy obserwować w społeczeństwach Europy zachodniej.

- Jej prowadzenie w oderwaniu od chrześcijańskich wartości moralnych jest źródłem deprawacji dzieci i młodzieży, a także łamie naturalną barierę wstydu dziecka, narażając je na wykorzystanie seksualne przez rówieśników lub osoby dorosłe - podkreślają organizatorzy.

Pilski Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca. Początek o godzinie 11:30 - msza św. w kościele pw. św. Antoniego. Następnie uformujemy przed kościołem korowód i przemaszerujemy na plac Zwycięstwa gdzie czekają niespodzianki, w szczególności dla dzieci.

Organizatorzy proszą o ubranie się na biało i dołączenie do akcji "pieluszka dla maluszka" czyli zbiórki pieluch jednorazowych dla Domu Samotnej Matki.

(Sebastian R. Krajewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

witcherwitcher

3 3

he,he,,permisywny model edukacji sexualnej,którego opłakane skutki widać w społeczeństwie Europy Zachodniej",który między innymi uczy dzieci jak mówić NIE pedofilom,a także jak cieszyć się swym życiem sexualnym bez durnego poczucia winy,a wy maszerujcie,niech wam dalej klechy ru..ą dzieci,a żony dostają rytualny wpier..l w niedziele i każdy inny dzień,bo to,,tradycyjne elementy katolickiej rodziny" 10:10, 08.06.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

asiuasiu

2 1

idiota 14:12, 08.06.2019


witcherwitcher

0 2

Czy jest słowo dostatecznie obelżywe,by nazwać kogoś,kto akceptuje bezkarne,gwałcenie, własnych dzieci,bo dostał,,pinset"?Jest,to słowo to :,,wyborca PiS" 17:29, 08.06.2019


REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone