W Szkole Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie zakończyła się kolejna akcja szkolnego wolontariatu „W Darze Serca”. Jej efektem było wyjątkowe Drzewo Energii, które z dnia na dzień zapełniało się kolorowymi liśćmi symbolizującymi dobre uczynki uczniów.
Tak oszukują na truskawkach. Uważaj przy zakupie
niestety ale Greckie są smaczniejsze
aaa
18:37, 2026-06-22
Bez kasków na rowerach i hulajnogach. Niebezpiecznie!
hulajnoga dał im przykład 🤣
Sławek
18:33, 2026-06-22
Największy trawnik w mieście przejdzie do historii
Tutaj nie chodzi o zieleń, tylko o zarobek firm przy miejskim korycie
tnt
17:56, 2026-06-22
25 lat Bractwa Kurkowego w Wysokiej
celnie strzelić do bliźniego swego..😠
by potem
13:32, 2026-06-22