Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
1
08:39, 11.02.2019
Wczoraj kadetki Enea Basket Piła pokonały na wyjeździe drużynę UKS Basket Ostrów Wlkp. 76-60, odnosząc pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
2
10:49, 06.02.2019
Funkcjonariusze pilskiej drogówki przeprowadzili na terenie powiatu działania pod kryptonimem "Alkohol".
08:40, 06.02.2019
Dwudziestoletnia, coraz mniej wydolna oczyszczalnia ścieków w Liszkowie zostanie przebudowana i rozbudowana kosztem 8,5 milionów złotych. Ponad 4,2 miliony złotych gmina Łobżenica pozyskała na ten cel ze środków Unii Europejskiej. Zbyt małe zbiorniki i stare rozwiązania zastąpi całkowicie nowy ciąg technologiczny. Modernizacja przyczyni się też do poprawy jakości powietrza i atrakcyjności turystycznej gminy Łobżenica.
14:05, 04.02.2019
Policjanci z Wałcza zatrzymali 20-latka, który napadał na starsze panie. Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów, w tym rozboju i uszkodzenia ciała.
09:52, 31.01.2019
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Krajna nad Notecią" wraz z partnerami projektu zaprasza na konferencję podsumowującą projekt współpracy "Cztery Pory Roku na Krajnie".
14:51, 30.01.2019
15 ekip z powiatu pilskiego i powiatów ościennych - uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowych Domów Samopomocy - weźmie udział w XVII Otwartym Turnieju Bowlingowym Osób Niepełnosprawnych.
6
11:47, 29.01.2019
Podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zamordowany został prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.
3
08:41, 29.01.2019
Za pobicie odpowiedzą dwaj młodzi mężczyźni, którzy zaatakowali taksówkarza.
09:18, 14.09.2018
Trwają zapisy do programu "Ekspedycja Smaków" dla uczniów z Piły i okolic. W ramach bezpłatnego programu "Od uprawy do potrawy" nauczyciele mogą zabrać dzieci na wycieczkę edukacyjną, skorzystać z gotowych scenariuszy lekcji oraz zdobyć grę planszową o niemarnowaniu żywności.
00:00, 04.01.2018
Awaryjne zasilacze UPS mają dziś szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, lecz równie idealnie sprawdzą się do zapewnienia prawidłowej pracy urządzeń domowych. UPS-y mogą być wykorzystywane do zasilania komputerów, a także urządzeń AGD czy RTV. Wybierając odpowiedni model, na pewno zapewnią ciągłość zasilania, dla każdego urządzenia, które zostanie pod niego podpięte.
REKLAMA
1
00:00, 17.10.2017
Paczka przyjaciół to, niezależnie od wieku, najlepsze towarzystwo do świętowania i relaksowania się. Szukasz sprawdzonych pomysłów na ciekawe, przyjacielskie spotkania? Lubisz relaksować się w gronie bliskich Ci osób i towarzysko spędzać weekendy? Zainspiruj się i poznaj najlepsze sposoby na relaks z znajomymi. Przekonaj się, że do wspólnej zabawy naprawdę nie trzeba wiele!
2
00:00, 12.10.2017
Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne sprzęty sprawiają, że człowiek jest w stanie dokonać więcej. Bez odpowiednich technologii nie byłoby to możliwe. Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę na to, by dowiedzieć się, jakie maszyny są wykorzystywane podczas obróbki metalu.
08:23, 10.10.2017
Życie, choć piękne i fascynujące to też kruche i takie delikatne. Tyle w telewizji czy sieci mówi się o wypadkach, w których zabrakło czasu na uratowanie ludzi, zabrakło kogoś, kto byłby na tyle odważny i miał pojęcie o udzielaniu pierwszej pomocy, aby stanąć na wysokości zadania. Jednak nie można generalizować - choć dużo się słyszy o tych nieudanych próbach walki o życie, to wiele uwagi poświęca się bohaterskim czynom Polaków. O dziewczynce, która wykonała sztuczne oddychanie nowonarodzonemu bratu w domu, o chłopcu, który pomógł starszej osobie z oznakami zawału serca. Ty też możesz być bohaterem, a my zdradzimy jak to zrobić!
00:00, 06.10.2017
Budynki w naszym otoczeniu mają swój własny język, który wszyscy, przynajmniej do pewnego stopnia, znamy i rozumiemy. Czy zdarzyło Ci się kiedyś spojrzeć na czyjś dom czy warsztat i pomyśleć sobie - to miejsce, choć czyste i zadbane, nie wygląda gościnnie? Budynki ciemne i o niewielkich oknach, o zbyt "gołych" ścianach, pozbawione ozdób czy jakichkolwiek detali, okolone wokół twardą nawierzchnią asfaltu czy bruku często wprawiają nas w ponury nastrój. Skąd bierze się owo wrażenie? Tak naprawdę nie tkwi ono w samym budynku, a wynika z naszego doświadczenia i przekazywanego w genach dziedzictwa z czasów prehistorycznych. Nawet patrząc na budynek z perspektywy przechodnia, podświadomie oceniamy, na ile może on nam służyć za schronienie i na ile ci, którzy mieszkają w jego wnętrzu, będą skłonni nam tego schronienia udzielić.
08:30, 21.09.2017
Prowadzenie salonu fryzjerskiego to nie lada wyzwanie, dlatego też ważne jest, aby odpowiednio się do niego przygotować. Jedną z najważniejszych kwestii jest to, aby zwrócić uwagę na wyposażenie salonu. W końcu będzie to wpływać na kontakt z klientami i pracę fryzjerów. Przede wszystkim fotel fryzjerski jest wyposażeniem, na które szczególnie trzeba zwrócić uwagę. Dzięki temu będzie można wnieść swój biznes na wyższy poziom. Dlatego razem dokonamy najlepszego i jednocześnie najbardziej opłacalnego wyboru dla Twojego salonu fryzjerskiego
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone