Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
09:18, 14.09.2018
Trwają zapisy do programu "Ekspedycja Smaków" dla uczniów z Piły i okolic. W ramach bezpłatnego programu "Od uprawy do potrawy" nauczyciele mogą zabrać dzieci na wycieczkę edukacyjną, skorzystać z gotowych scenariuszy lekcji oraz zdobyć grę planszową o niemarnowaniu żywności.
00:00, 04.01.2018
Awaryjne zasilacze UPS mają dziś szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle, lecz równie idealnie sprawdzą się do zapewnienia prawidłowej pracy urządzeń domowych. UPS-y mogą być wykorzystywane do zasilania komputerów, a także urządzeń AGD czy RTV. Wybierając odpowiedni model, na pewno zapewnią ciągłość zasilania, dla każdego urządzenia, które zostanie pod niego podpięte.
1
00:00, 17.10.2017
Paczka przyjaciół to, niezależnie od wieku, najlepsze towarzystwo do świętowania i relaksowania się. Szukasz sprawdzonych pomysłów na ciekawe, przyjacielskie spotkania? Lubisz relaksować się w gronie bliskich Ci osób i towarzysko spędzać weekendy? Zainspiruj się i poznaj najlepsze sposoby na relaks z znajomymi. Przekonaj się, że do wspólnej zabawy naprawdę nie trzeba wiele!
2
00:00, 12.10.2017
Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne sprzęty sprawiają, że człowiek jest w stanie dokonać więcej. Bez odpowiednich technologii nie byłoby to możliwe. Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę na to, by dowiedzieć się, jakie maszyny są wykorzystywane podczas obróbki metalu.
08:23, 10.10.2017
Życie, choć piękne i fascynujące to też kruche i takie delikatne. Tyle w telewizji czy sieci mówi się o wypadkach, w których zabrakło czasu na uratowanie ludzi, zabrakło kogoś, kto byłby na tyle odważny i miał pojęcie o udzielaniu pierwszej pomocy, aby stanąć na wysokości zadania. Jednak nie można generalizować - choć dużo się słyszy o tych nieudanych próbach walki o życie, to wiele uwagi poświęca się bohaterskim czynom Polaków. O dziewczynce, która wykonała sztuczne oddychanie nowonarodzonemu bratu w domu, o chłopcu, który pomógł starszej osobie z oznakami zawału serca. Ty też możesz być bohaterem, a my zdradzimy jak to zrobić!
00:00, 06.10.2017
Budynki w naszym otoczeniu mają swój własny język, który wszyscy, przynajmniej do pewnego stopnia, znamy i rozumiemy. Czy zdarzyło Ci się kiedyś spojrzeć na czyjś dom czy warsztat i pomyśleć sobie - to miejsce, choć czyste i zadbane, nie wygląda gościnnie? Budynki ciemne i o niewielkich oknach, o zbyt "gołych" ścianach, pozbawione ozdób czy jakichkolwiek detali, okolone wokół twardą nawierzchnią asfaltu czy bruku często wprawiają nas w ponury nastrój. Skąd bierze się owo wrażenie? Tak naprawdę nie tkwi ono w samym budynku, a wynika z naszego doświadczenia i przekazywanego w genach dziedzictwa z czasów prehistorycznych. Nawet patrząc na budynek z perspektywy przechodnia, podświadomie oceniamy, na ile może on nam służyć za schronienie i na ile ci, którzy mieszkają w jego wnętrzu, będą skłonni nam tego schronienia udzielić.
08:30, 21.09.2017
Prowadzenie salonu fryzjerskiego to nie lada wyzwanie, dlatego też ważne jest, aby odpowiednio się do niego przygotować. Jedną z najważniejszych kwestii jest to, aby zwrócić uwagę na wyposażenie salonu. W końcu będzie to wpływać na kontakt z klientami i pracę fryzjerów. Przede wszystkim fotel fryzjerski jest wyposażeniem, na które szczególnie trzeba zwrócić uwagę. Dzięki temu będzie można wnieść swój biznes na wyższy poziom. Dlatego razem dokonamy najlepszego i jednocześnie najbardziej opłacalnego wyboru dla Twojego salonu fryzjerskiego
16:49, 09.09.2017
Od 4 września trwa nabór do ogólnopolskiej akcji Masz Głos. Jej uczestnicy prowadzą działania, które zmieniają ich otoczenie - organizują miejsca spotkań, nadają ulicom nazwy, wprowadzają budżety obywatelskie, odnawiają istotne dla nich miejsca, odkrywają ważne postaci ze swoich okolic - słowem… robią wszystko co sprawia, że życie w ich lokalnej społeczności staje się lepsze.
15:49, 07.09.2017
Nową atakującą drużyny pilskich siatkarek została Dajana Bosković. 23-letnia Serbka poprzedni sezon spędziła w zespole University of Texas at Sant Antonio.
00:00, 07.09.2017
W firmie potrzebne są szybkie i łatwe rozwiązania. Automatyzacja pomieszczeń biurowych jest podstawą, by osiągnąć oczekiwany efekt. W artykule poznasz rozwiązania dla Twojej firmy. Zobaczysz, jakie udogodnienia możesz wprowadzić dla siebie i swoich pracowników.
REKLAMA
00:00, 04.08.2017
W dzisiejszych czasach obowiązujące są dwa podziały windykacji. Tak naprawdę różnice między nimi nie są bardzo znaczące, lecz warto poznać je obie. Poznanie obu rodzajów jest bardzo istotny, ponieważ często jest równoznaczny z etapami, które ma do przejścia osoba zadłużona.
00:00, 03.08.2017
Z roku na rok domy energooszczędne zdobywają coraz większe uznanie wśród ludzi, którzy marzą o własnych czterech kątach za miastem. Jednakże, czy to rzeczywiście jest technologia, w którą warto zainwestować, czy możne kolejny rynkowy wymysł, aby naciągnąć nas na dodatkowe koszty?
06:00, 18.07.2017
Nie da się ukryć, że z roku na rok ogrzewanie podłogowe cieszy się coraz większa popularnością. I nie chodzi tutaj wyłącznie o to, że go po prostu nie widać, ale przyczynia się ono przede wszystkim do większej oszczędności energii. Koniecznie poznaj najważniejsze rzeczy, które są związane z montażem właśnie tego typu ogrzewania. 
4
16:49, 11.07.2017
"Golonka wielkopolska" wraca na wielkopolskie i polskie stoły. Po długiej batalii z biurokracją w Polsce i w Brukseli posłowi Adamowi Szejnfeldowi udało się doprowadzić do wpisania "golonki peklowanej" na listę produktów objętych wyłączeniem z rygorystycznych unijnych przepisów żywieniowych.
00:00, 07.07.2017
Planujesz zakupy większej ilości sprzętu elektronicznego? W takim razie warto byłoby wiedzieć, gdzie skierować swoją uwagę, bay były one jak najbardziej udane. Prawda jest taka, że obecnie w sieci jest sporo sklepów, które niestety nie do końca proponują klientom najwyższej jakości rozwiązania. Zatem, czym kierować się podczas wybierania sklepu z elektroniką?
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone