Zamknij
REKLAMA

"1800 gramów" i spotkanie z Piotrem Głowackim

09:20, 09.12.2019 | RCK Piła
REKLAMA
Skomentuj

Piotr Głowacki będzie bohaterem najbliższego Salonu Kulturalnego TV Asta. Spotkanie z aktorem zaplanowano po seansie filmu "1800 gramów".

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa, kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Film "1800 gramów" zaprezentowany zostanie 9 grudnia o godzinie 18.00 w RCK w Pile. Około godziny 19.40 rozpocznie się spotkanie z Piotrem Głowackim, które poprowadzi Kinga Burzyńska

Bilety 15 zł.

 

(RCK Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone