Zamknij
REKLAMA

PKN Orlen: zniżki cen paliw o 30 groszy na litrze w programie lojalnościowym

15:28, 24.06.2022 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Jak podkreślił na konferencji prasowej w Krakowie Obajtek, użytkownicy aplikacji VITAY będą mogli skorzystać z promocji już od poniedziałku 27 czerwca, zaś właściciele kart VITAY będą mogli z niej korzystać od 1 lipca.

PKN Orlen wprowadza promocję dla klientów programu lojalnościowego VITAY; przewiduje ona trzy tankowania miesięcznie do 50 litrów paliwa każde, ze zniżką 30 groszy na litrze w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy - poinformował prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Prezes PKN Orlen zaznaczył, że obniżka będzie większa dla klientów programu VITAY, posiadających jednocześnie kartę dużej rodziny - wtedy obniżka w ramach promocji będzie wynosić 40 groszy na litrze.

Obajtek zaznaczył, że w każdym przypadku promocja obejmuje do trzech tankowań na stacjach PKN Orlen, do 50 litrów paliwa każde, oraz obowiązuje do końca wakacji.

"Sytuacja wojenna powoduje bardzo wysokie baryłki ropy. Cała Europa ma z tym problem, my również mamy z tym problem" - mówił Obajtek, dodając, że do tych problemów dochodzi jeszcze np. transport morski ropy, który zdrożał o 110 proc. "To są skutki wojny, za które my nie odpowiadamy. Możemy jedynie z nimi walczyć" - zaznaczył prezes Orlenu.

Jak podkreślał, "wraz z polskim rządem staramy się, aby paliwa w Polsce były jednymi z najtańszych w Europie". Przypomniał, że rząd obniżył akcyzę na paliwa, a PKN Orlen różnymi działaniami starał się utrzymać ceny. Dodał jednak, że ceny w efekcie tych działań "nie są zadowalające", dlatego Orlen wprowadza wakacyjną promocję na paliwa dla użytkowników swojego programu lojalnościowego.(PAP)

wkr/ nak/ drag/

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

SS

1 4

Super👍 dziękujemy panu Obajtkowi❤️ wszyscy zajmujemy na orlenie❤🙂 19:42, 24.06.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

SS

2 1

Sorki jestem tak ułomny, że nie widzę tego, że PIS okrada ludzi i Obajtek też. KOCHAM PIS 11:14, 25.06.2022


a wiecie,że a wiecie,że

1 1

Obajtek ten ,,sku..syn,k..a,ch.j pie..ny brudna pała"jest siostrzeńcem jęczącej Beaty Szydło?No to teraz już wiecie ! 15:46, 25.06.2022


przypominam,że Obajtprzypominam,że Obajt

2 1

który stoi na czele największej firmy paliwowej w Polsce to PiSowski aparatczyk,który dzięki zmianom proceduralnym autorstwa Ziobry uniknął procesu.Był oskarżony o przestępstwa gospodarcze ale dyspozycyjny ziobrowy prokurator wycofał z sądu akt oskarżenia i umorzył postępowanie ! 19:47, 25.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%