Zamknij
REKLAMA

W Pile powstanie Osiedle Widokowe

16:39, 09.04.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W drugim kwartale br. firma ESC Nieruchomości rozpocznie realizację nowego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Przy ulicy Lotniczej w Pile powstanie pierwszy z budynków przyszłego osiedla.

Rozległy teren pod tę inwestycję, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Górnym, będzie sukcesywnie zabudowywany i zagospodarowywany. Prace na rzecz urzeczywistnienia wizji nowego osiedla zostaną wkrótce zainicjowane budową 4-piętrowego bloku. Zaprojektowane w nim mieszkania - od 2 do 4-pokojowych oraz apartamenty o powierzchni od 90 do 125 m kwadratowych - będą oddane w stanie deweloperskim. Do tych na parterze przynależeć będą małe ogródki. Ich zaletę docenią przede wszystkim młodzi rodzice z dziećmi oraz osoby starsze. Duże mieszkania na ostatnich piętrach wyposażone zostaną w okazałe, ponad dwudziestometrowe tarasy z kominkiem. Do dyspozycji lokatorów będzie winda oraz garaże. Usytuowanie budynku przyniesie też jego mieszkańcom niezwykły widokowy bonus w postaci przepięknej, rozległej panoramy miasta.

- Jest to inwestycja, na którą klienci czekali bardzo długo, właśnie ze względu na jej "widokową" lokalizację. Nie będzie to jednorazowe przedsięwzięcie, lecz w następnych latach wybudowane zostaną tam kolejne budynki wielorodzinne. Docelowo przy ulicy Lotniczej powstanie około 300 mieszkań, a ponadto lokale usługowe na parterze i mały sklep spożywczy - zapowiada Agnieszka Skręta, Kierownik Działu Nieruchomości pilskiej spółki ESC Nieruchomości.

Firma ESC na rynku pośrednictwa nieruchomości i rynku deweloperskiego działa od 2004 roku. Realizuje inwestycje w trzech głównych sektorach: budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, budownictwie jednorodzinnym oraz pośrednictwie nieruchomości na rynkach pierwotnym i wtórnym. W tym drugim przypadku klienci korzystający ze wsparcia ESC mogą u jednego pośrednika sfinalizować dwie transakcje i tym samym oszczędzić czas i pieniądze. Ponadto kupując nowe mieszkanie od ESC, klient za pośrednictwem spółki może również sprzedać swój stary lokal.

www.esc.pila.pl
tel. 67 212 05 26
604 575 743 - Agnieszka Skręta,
Kierownik Działu Nieruchomości

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ff

2 0

pięknie to wygląda! 08:18, 11.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone