Zamknij
REKLAMA

Biznes mixer w Pil-Building - jak budować zaufanie...

09:59, 08.11.2018 | UM Piła
REKLAMA
Skomentuj

Firma Pil Building spółka z.o.o. była gospodarzem czwartego - i ostatniego w tym roku - biznes miksera.

Uczestnicy spotkania zebrali się w siedzibie firmy przy ulicy Bydgoskiej 33, skąd rozpoczęła się wycieczka autobusem po inwestycjach pilskich zrealizowanych i będących w trakcie realizacji.

I tak odwiedzono hale Saf Holland, DPS Gabionnen oraz Rhenus Cycling. Dowiedzieliśmy się także, że to Pil Building wykonał 20% inwestycji PZZ Wałcz w strefie ekonomicznej (fundamenty). Jak poinformował prezes zarządu spółki Tomasz Toboła - w najbliższej przyszłości firma będzie w tej części miasta (strefa przemysłowa) realizowała kolejne projekty na zlecenie nowych inwestorów.

Nawiązując do realizowanej obecnie inwestycji Szkoły Policji w Pile i budowy nowego akademika, prezes poinformował, że firma Pil Building z pewnością będzie się ubiegała się o realizację budowy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Następnie odwiedzono inwestycję firmy Karpol - nowoczesny, industrialny biurowiec o bardzo wysokim standardzie wykonania, którego realizacja zakończy się już niebawem. Na koniec objazdu zaprezentowano postępy w budowie pilskiego hospicjum.

Na zakończenie uczestników zaproszono ponownie do siedziby firmy, gdzie odbyła się prezentacja profilu przedsiębiorstwa. Pil Building zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji pod klucz wraz z infrastrukturą, wykonaniem koncepcji i projektów, uzyskaniem wszelkich wymaganych pozwoleń oraz doradztwem technicznym. Zatrudnia 76 pracowników, a obroty roczne firmy wynoszą około 50 milionów złotych. Pil Building realizuje inwestycje w całej Polsce, aktualnie m.in. w Budzyniu, Nakle nad Notecią, Wałczu.

Zastępca prezydenta Piły Beata Dudzińska podziękowała gospodarzowi za realizację kolejnego, udanego spotkania, w trakcie którego przedsiębiorcy mogą lepiej się poznać oraz nawiązać kontakty biznesowe. Po części oficjalnej przedsiębiorcy rozmawiali o możliwościach współpracy.

(UM Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone