Zamknij
REKLAMA

Sportowe wyzwanie z VIVO! Piła. Łączna pula nagród to p

15:08, 14.07.2021 | VIVO! Piła
Skomentuj
REKLAMA

VIVO! Piła, we współpracy z aplikacją Activy, przygotowało wyzwanie dla miłośników sportu i zdrowego stylu życia. Zabawa rusza 19 lipca. Łączna pula nagród wynosi prawie 7.000 zł. Zdobyć można także nagrody rzeczowe w postaci m.in. wejściówek na basen, drobnych upominków oraz zniżek i voucherów.

Lato to świetna pora, aby zadbać o zdrowe nawyki i jeszcze lepsze samopoczucie. Przekonuje o tym pilskie centrum handlowe w ramach wakacyjnej akcji "Bądź aktywny z VIVO! Piła". Zadaniem jej uczestników będzie zdobycie jak największej liczby punktów w aplikacji Activy. Będą one naliczane za aktywność fizyczną - bieganie lub jazdę na rowerze, za każdą z dwóch kategorii osobno, a następnie wymieniane przez VIVO! na atrakcyjne upominki. W ramach wyzwania nagrody zdobyć będzie można nawet dwukrotnie. Po raz pierwszy po dwóch tygodniach od inauguracji wydarzenia, czyli 2 sierpnia.

Szóstka uczestników z największą liczbą punktów otrzyma karty podarunkowe VIVO! o wartości kolejno 300 zł, 200 zł oraz 100 zł, natomiast osoby na miejscach 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 karty podarunkowe o wartości 50 zł. Z kolei w dniu finału wydarzenia, w puli nagród głównych znajdą się 2 x karta podarunkowa o wartości 1000 zł,  2 x karta podarunkowa o wartości  500 zł, 2 x karta podarunkowa o wartości 300 zł i 20 x karta podarunkowa o wartości 50 zł.

To jednak nie wszystko! Za uzyskanie wyznaczonej liczby punktów w aplikacji będzie można odebrać wejściówki na basen, drobne upominki czy zniżki i vouchery do salonów VIVO! Piła.

- Wspólnie z Activy chcemy zachęcić mieszkańców Piły i okolicznych miejscowości do większej aktywności fizycznej i wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Mamy nadzieję, że uda się nam zmotywować jak największą liczbę osób, a pomogą w tym przygotowane przez nas upominki - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.


Uczestnictwo w akcji "Bądź aktywny z VIVO! Piła"
Aby wziąć udział w wyzwaniu wystarczy ze Sklepu Play lub AppleStore pobrać aplikację Activy i zarejestrować się w niej. Następnie z listy konkursów otwartych należy wybrać wyzwanie VIVO! Piła i do niego dołączyć. Gotowe!

Sportowe wyzwanie z VIVO! Piła i Activy potrwa w dniach 19 lipca - 15 sierpnia. Aplikacja będzie działać w promieniu 50 km od centrum handlowego. Serdecznie zapraszamy do udziału!

(VIVO! Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%