Zamknij
REKLAMA

AMW sprzedaje w Pile parking oraz dawny koszarowiec

18:15, 13.05.2022 | AMW
Skomentuj
REKLAMA

Agencja Mienia Wojskowego wystawiła na sprzedaż dwie nieruchomości w Pile. To działka z miejscami postojowymi oraz dawny koszarowiec.

Bydgoski oddział Agencji Mienia Wojskowego szuka nabywców na nieruchomości położone w Pile. Pod koniec maja po raz pierwszy pod młotek trafi działka z miejscami postojowymi przy ulicy Kusocińskiego, zaś w pierwszej połowie czerwca dawny budynek koszarowy przy ulicy Kołobrzeskiej.

Cena wywoławcza pierwszej nieruchomości to 215 tysięcy złotych, a licytacja drugiej rozpocznie się od 1 miliona 50 tysięcy złotych.

Zyski z pozytywnie rozstrzygniętych przetargów Agencja przeznaczy na inwestycje mieszkaniowe dla żołnierzy zawodowych.

Pierwszą ze wspomnianych nieruchomości będzie można kupić już 31 maja br. To niezabudowana, nieogrodzona i częściowo utwardzona działka o powierzchni 1300 metrów kwadratowych. Na jej terenie znajduje się 30 miejsc postojowych oraz zieleń. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są budynki mieszkalne oraz garaże.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego daje przyszłemu właścicielowi możliwość postawienia na działce zabudowy garażowej. Zainteresowani zakupem nieruchomości będą musieli zaoferować za nią co najmniej 215 tysięcy złotych.  Przetarg odbędzie o godz. 10:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a. Warunkiem udziału jest wpłata wadium w wysokości 21 tysięcy złotych do 26 maja br.

Kolejna pilska nieruchomość, która wkrótce trafi pod młotek, to czterokondygnacyjny, nieużytkowany budynek koszarowy przy ulicy Kołobrzeskiej. Przyszły właściciel będzie miał tu dyspozycji ponad 3000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej oraz działkę o wielkości przekraczającej 8100 metrów kwadratowych. Zgodnie z zapisami planistycznymi, nieruchomość usytuowana jest na terenie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz usługowej.

Działka zlokalizowana jest w północnej części miasta. W sąsiedztwie znajduje się budynek Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, osiedle mieszkaniowe, ogródki działkowe oraz byłe lotnisko wojskowe.

Cena wywoławcza to 1 milion 50 tysięcy złotych. Rozstrzygnięcie przetargu zaplanowano na 7 czerwca br. o godz. 10:00 w siedzibie OR AMW w Bydgoszczy. Żeby wziąć udział w licytacji należy do 2 czerwca br. wpłacić wadium w wysokości 100 tysięcy złotych.

 

(AMW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%