Karatecy przywieźli z Gniezna medale i puchary

19:16, 03.12.2018 KTT Shoto Aktualizacja: 19:24, 03.12.2018

Zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego Shoto wystartowali w kolejnej edycji Pucharu Wielkopolski, który odbył się w Gnieźnie. Ciężka praca na treningach zaowocowała przewiezieniem medali i pucharów.

A oto wyniki naszych zawodników w poszczególnych kategoriach:
Dzieci do lat 7 8-7 kyu - ll miejsce Liliana Okolska.
Dzieci 8-9 lat, 7-8 kyu - l miejsce Ksenia Gwizdowska, lll miejsce Zuzanna Grygier, lV miejsce Liliana Szklarek.
Dzieci 8-9 lat, 6 kyu - lll miejsce Iga Kubacka.
Dzieci 10-11 lat, chłopcy, w kategorii Kata, ll miejsce Tobiasz Mila, który w kategorii Kumite zajął l miejsce.

Wśród chłopców w kategorii 6-4 kyu w konkurencji Kata l miejsce zajął Jakub Kubacki, lV Cyprian Krzemiński, natomiast w konkurencji Kumite Ill miejsce zajął Jakub Kubacki, a lV Cyprian Krzemiński.

W grupie młodzików dziewcząt w konkurencji Kumite l miejsce zdobyła Teresa Wiatrowska, ll Alicja Skrobot. Natomiast wśród chłopców ll miejsce w konkurencji Kata zajął Łukasz Krzyżaniak, a w konkurencji Kumite był lll. W kategorii Junior młodszy lll miejsce w Kumite i w Kata zdobyła Kinga Kotowicz.

W kategorii Senior Plus ll miejsce w konkurencji Kata zdobyła Teresa Gwiazdowska.

Dziękujemy rodzicom za gorący doping i wsparcie.