Zamknij
REKLAMA

Tomasz Drzewiecki Akademickim Mistrzem Polski w Judo

17:47, 13.04.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Tomasz Drzewiecki, wychowanek trenerów Józefa i Tomasza Jopków, wywalczył złoty medal i tytuł Akademickiego Mistrza Polski w Judo.

Odbywające się w ten weekend w hali sportowej PWSZ w Pile Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo przyciągnęły ok. 280 judoków, studentów uniwersytetów, politechnik, akademii i innych szkół wyższych. Wielu z nich to aktualni mistrzowie Polski, Europy, uczestnicy Uniwersjad, Pucharów Świata i Europy.

Znakomicie spisał się Tomasz Drzewiecki, który na drodze po tytuł Akademickiego Mistrza Polski wygrał wszystkie swoje walki.

Trenerzy Józef i Tomasz Jopkowie dziękują PWSZ w Pile za współpracę, a Starostwu Powiatowemu w Pile oraz Gminie Piła za wsparcie imprezy.

- Dziękujemy naszym zaprzyjaźnionym sponsorom: panu Henrykowi Stokłosie, Ewie i Marcinowi Wańkiewiczom, firmom Grapil, Ecorson Piła, ONYX Wojciech Andrzejewski, Pralnia "SONIA" Stanisław Pirch, Spedex Stobno oraz Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy. Osobne podziękowania kierujemy do rodziców ,którzy zawsze służą nam pomocą - dodaje Tomasz Jopek.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

UKS UKS

2 2

Gratulacje Drzewiec ???????? 01:02, 14.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone