Zamknij
REKLAMA

Chcesz żyć bezpiecznie? Ten kurs jest dla ciebie!

21:20, 07.10.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Radni Miasta Piły ze Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe wraz ze starostą pilskim Eligiuszem Komarowskim zapraszają do udziału w bezpłatnym kursie samoobrony pod hasłem "Żyj Bezpiecznie w Pile".

To już druga edycja kursu, który organizowany jest z inicjatywy Tomasza Jopka, pilskiego radnego z listy Porozumienia Samorządowego oraz trenera judo.

- Takie darmowe kursy samoobrony, zwiększające bezpieczeństwo mieszkańców, znalazły się w moim programie wyborczym i jako radny zacząłem je realizować. Pierwsza edycja kursu, który zakończyliśmy wiosną, spotkała się z dużym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że tak będzie również i tym razem, bo na bezpieczeństwie mieszkańców Piły i powiatu powinno nam wszystkim zależeć - mówi Tomasz Jopek.  

- Zajęcia nie będą nauką konkretnego stylu walki, ale treningiem przygotowującym ciało i umysł do działania w sytuacji "kryzysowej", związanej np. z doświadczeniem agresji fizycznej - wyjaśnia Tomasz Jopek.

Zapisy ruszą 4 listopada i będą trwały do końca bieżącego roku. Zajęcia rozpoczną się w styczniu 2020 roku. Dokładne informacje organizacyjne podamy na łamach naszego portalu na początku listopada.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone