Zamknij
REKLAMA

Ruszają zapisy na darmowy kurs samoobrony

08:35, 02.11.2019 | fp
Skomentuj
REKLAMA

4 listopada ruszają zapisy na darmowy kurs samoobrony pod hasłem "Żyj bezpiecznie w Pile". Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Tomasz Jopek, pilski radny oraz trener judo.

Po wiosennej edycji kursu, która spotkała się z dużym zainteresowaniem, radni Miasta Piły ze Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe wraz ze starostą pilskim Eligiuszem Komarowskim zachęcają do udziału w kolejnej odsłonie treningów pod hasłem "Żyj bezpiecznie w Pile". Zajęcia adresowane są do mieszkańców Piły i powiatu.

- Chcesz czuć się bezpiecznie w naszym mieście i powiecie, spróbuj swoich sił na kursie samoobrony. Naprawdę warto! - zachęca Tomasz Jopek.

Zapisy rozpoczynają się w najbliższy poniedziałek - będą przyjmowane e-mailowo na adres [email protected] (w zgłoszeniu należy wpisać imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny). Nabór będzie trwał do końca grudnia br. Do 6 stycznia 2020 roku zostanie ogłoszony termin zajęć organizacyjnych.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

bodobodo

0 0

To Samoobrona jeszcze istnieje? A dostali się do sejmu? 17:18, 03.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pablopablo

0 0

To jakaś kryptoreklama czegoś czy po prostu cyrk BEZ kółek ? 00:26, 12.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pablopablo

0 0

Gdyby policja zaczęła pracować należycie a nie zajmowała się ludźmi z 0,001 g zielska to może wtedy poczulibyśmy się bezpieczniej i nie musielibyśmy oglądać jakichś kuglarskich sztuczek dających złudną nadzieje na "bezpieczne życie w Pile" 00:34, 12.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DYZIODYZIO

0 0

Facet oferuje *%#)!& formę spędzenia wolnego czasu za damski ch.j .To działa drugi rok, może uczestnicy czy uczestniczki nie zostaną "postrachem na dzielni "ale na pewno poprawią swoją kondycję na tyle że jak nie będą mogli się obronić to chociaż bez problemu sp...dolą z miejsca zagrożenia .Może jakbyś nie jarał tyle zielska i znalazł chwile to wpadłbyś na taki trening ,gwarantuje że zmieniłbyś zdanie.Daj szanse Jopkowi aby zastosował kilka kuglarskich sztuczek na tobie wbijaj na trening:) 13:04, 15.11.2019


REKLAMA