Troje kadrowiczów, podopiecznych trenerów Józefa i Tomasza Jopków, po zakończonym zgrupowaniu w Zakopanem walczyło w Pucharze Polski Seniorów w Józefowie.
Był to bardzo dobry występ. Paula Kułaga zdobyła złoty medal. Adam Stodolski stanął na drugim stopniu podium, a Kasia Wiszniewska zakończyła turniej na 7. miejscu.
Za tydzień Paula Kułaga będzie walczyć na Grand Prix w Izraelu o kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie.
Wprowadzenie dwukadencyjności to odbieranie praw
najbardziej zainteresowany utrzymaniem swych regionalnych mafii,którymi obsadzili samorządy i pasą w nich swe du.y całe dziesięciolecia 😠
peezel
14:08, 2025-09-18
Policjant po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja
Brawo młody człowieku, obyś z biegiem służby nie stracił zapału. Niestety wielu policjantów, czy strażników miejskich, bez formalnego zgłoszenia, jest "ślepych" na ewidentne łamanie prawa, nawet gdy dzieje się to na ich oczach.
Jerzy
13:55, 2025-09-18
Lany poniedziałek u hejtera
Od kiedy nie ma tu hejterskich wpisów starego lemanowicza, z przyjemnością wchodzę na Wasz portal.
Sienkiewiczowa
12:02, 2025-09-18
IBRiS dla PAP: spada zaufanie społeczeństwa do Kościoła
wszyscy zli
nie
22:19, 2025-09-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz