Zamknij
REKLAMA

Półmaratonu Signify Piła w tym roku nie będzie

19:56, 17.09.2020 | Henryk Paskal, dyrektor Półmaratonu Signify Piła
Skomentuj fot. Daniel Balukiewicz
REKLAMA

Stowarzyszenie Biegów Ulicznych, jako organizator 30. Półmaratonu Signify Piła, z przykrością informuje, że tegoroczna edycja półmaratonu się nie odbędzie.

Zmieniając termin naszego półmaratonu z 6 września na 25 października mieliśmy nadzieję, że będzie mogło wystartować ponad 1000 zawodników. Niestety utrzymująca się pandemia COVID-19 i obowiązujące aktualnie przepisy pozwalają na start do 250 uczestników. Ponadto w dalszym ciągu obowiązują restrykcyjne przepisy sanitarne, których nie jesteśmy w stanie spełnić w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zawodników i osoby pracujące podczas imprezy.

W tej sytuacji podjęliśmy decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji półmaratonu i przełożenie go na przyszły rok. Będzie to termin: 5 września 2021.Wszyscy zgłoszeni do tegorocznej edycji, którzy mają opłacone pakiety startowe będą automatycznie przeniesieni na nowy termin w 2021 roku.

Osoby, które chcą zwrot opłaty startowej, proszone są o kontakt z organizatorem drogą mailową do dnia 24 października 2020 na adres: [email protected] podając imię i nazwisko, nadany numer startowy oraz swoje konto bankowe.

Ponadto informujemy, że Półmaraton Signify Pila jest w Koronie Polskich Półmaratonów, którą można zdobywać w 2020/2021. Dodatkowo można wystartować pilskim półmaratonie w Koronie Polskich Półmaratonów - Korespondencyjnie (wirtualnie).

 Regulamin KPP Korespondencyjnie jest na naszej stronie internetowej: www.pila.halfmarathon.pl

 

 

(Henryk Paskal, dyrektor Półmaratonu Signify Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA