Zamknij
REKLAMA

Na Płotkach uszyją sport na miarę

08:15, 05.07.2021 | UM Piła
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższą środę mistrzowie sportu Krzysztof Ignaczak, Cezary Trybański i Marcin Lijewski razem z Eneą zorganizują na Płotkach wspólny trening trzech najpopularniejszych dyscyplin halowych. "Szyjemy sport na miarę z Eneą" to idealna okazja, by po pandemicznej przerwie powrócić do wspólnych zajęć fizycznych oraz w aktywny sposób zainaugurować wakacje.

Podczas wspólnych zajęć, łączących w sobie elementy treningu trzech dyscyplin - siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki - uczestnicy spotkania, oprócz niezbędnych technicznych wskazówek, otrzymują bezcenną dawkę mistrzowskiego doświadczenia oraz unikatową lekcję sportowej postawy, cechującą największych sportowców. Poza sportowymi atrakcjami nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie każdego z campów czeka konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim sportowym "skills challenge". Sportowi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki dla wszystkich uczestników - każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma campową koszulkę oraz worek treningowy.

Żeby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu należy tylko wejść na stronę internetową www.szyjemysportnamiare.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Impreza jest w pełni darmowa, zarówno dla uczestników, jak i dla osób towarzyszących.

Partnerami trasy "Szyjemy Sport na miarę z Eneą" są Enea S.A., Enea Akademia Sportu oraz Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Partnerem technicznym jest Decathlon, a motoryzacyjnym Toyota Centrum Wrocław

Ambasadorzy projektu "Szyjemy sport na miarę z Eneą" to Cezary Trybański - reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA, były zawodnik czterech amerykańskich klubów m.in. Memphis Grizzlies i New York Knicks; Krzysztof Ignaczak - wybitny reprezentant Polski, mistrz świata, mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista mistrzostw Polski; Marcin Lijewski - jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych, wicemistrz świata i multimedalista mistrzostw Polski, najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021.

(UM Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%