Zamknij
REKLAMA

Tomasz Jopek promuje sport w powiecie pilskim

12:23, 14.09.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj - najpierw w Kaczorach, a potem w Białośliwiu - trenerzy judo Józef i Tomasz Jopkowie odbyli spotkania z młodzieżą szkolną, promujące zainteresowanie się sportem.

- Choć nasz team związany jest z judo, zachęcamy dzieci i młodzież do zainteresowania się różnymi dyscyplinami sportu, które zapewniają hart ciała i ducha oraz wiążą się z prowadzeniem zdrowego stylu życia - mówi trener Tomasz Jopek, który konsekwentnie realizuje promocję sportu jako radny Rady Miasta Piły z ramienia Porozumienia Samorządowego.

Do Kaczor i Białośliwia trenerzy przyjechali ze swymi utytułowanym podopiecznymi: przede wszystkim Adamem Stodolskim z "Leśnika" Kaczory oraz Wojciechem Drygałą i Kacprem Duplą, wychowankami UKS "6" Piła. W pokazach na boisku szkolnym w Białośliwiu wzięło także udział czworo młodych, zdolnych judoków, na co dzień uczniów białośliwskiej podstawówki. Nie zabrakło też chętnych - chłopców i dziewcząt - którzy odważyli się po raz pierwszy w życiu stanąć na macie.

Przypomnijmy, że Józef i Tomasz Jopkowie prowadzą treningi judo z dziećmi i młodzieżą ze szkół w Pile, Trzciance, Kaczorach, Łobżenicy, Białośliwiu i Osieku nad Notecią. Wszędzie odbędą się podobne spotkania, jak te dzisiejsze w Kaczorach i Białośliwiu. 

[ZT]18988[/ZT]

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%