Zamknij

15 medali dla Judo Jopek Team

17:47, 22.01.2023 fp Aktualizacja: 18:13, 22.01.2023
Skomentuj

Dzisiaj w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Judo Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci Starszych.

W zawodach wystartowało trzystu zawodników z całej Wielkopolski. Kluby prowadzone przez rodzinny tercet trenerski - Józef, Tomasz i Andrzej Jopkowie - reprezentowali zawodnicy z Piły, Kaczor, Trzcianki,Szydłowa i Białośliwia.

W sumie Judo Jopek Team zdobył 15 medali: trzy złote, jeden srebrny i jedenaście brązowych.

W dekoracji zawodników uczestniczył prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

- Dużym sukcesem było wyróżnienie naszych zawodników, którzy w 2022 roku uplasowali się w pierwszej trójce w rankingu w Wielkopolsce. Pierwsze miejsce w seniorach zajął Adam Stodolski, drugie miejsce w juniorkach zdobyła Martyna Brzynska, trzeci w juniorach był Miłosz Kłos, natomiast na drugich miejscach w kategorii dzieci uplasowali się Olga Szlezak i Piotr Tuczyński.

Wyjazd do Poznania wsparli: Miasto Piła, Powiat Pilski, Onyx Development, Pralnia "SONIA" Stanisław Pirch oraz Henryk Stokłosa.

Chcesz, by twoje dziecko rozpoczęło przygodę z judo? Szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 603 125 554 i 601 978 557.