Fotorelacje

Zamknij
08:09, 27.09.2021

23 września 2021 roiku meetingiem na stadionie powiatowym przy ulicy Okrzei w Pile rozpoczęła się 26. edycja projektu "Pilskie Czwartki Lekkoatletyczne"

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Debata oksfordzka w Słomkach
zobacz fotorelację
KP Piła - Płomień Przyprostynia 1:2
zobacz fotorelację
Jadwiżyńskie Faustynki 2026
zobacz fotorelację
Piła: Dzień Dziecka z odrzutowcami
zobacz fotorelację
Oleśnickie godziny dla Rodziny 2026
zobacz fotorelację
Dzień Dziecka w Ratajach 2026
zobacz fotorelację
Piła w rytmie samby
zobacz fotorelację
25 lat Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Pile
zobacz fotorelację
Dzień Dziecka w SP w Białośliwiu
zobacz fotorelację
X Targi Produktu Lokalnego w Wieleniu
zobacz fotorelację

komentarz (1)

VERSOVERSO

1 0

JEDNA WIELKA PORAŻKA ! Na 1000m wystartował jeden chłopiec ! Jeden ! Gdyby nie dojechały dzieci z okolicznych miejscowości to zawody by się nie odbyły bo tak w pilskich szkołach dba się o zachęcanie dzieci do sportu . To beznadziejne zaangażowanie nauczycieli widać na tych czwartkach !

07:29, 08.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz