Policjanci z Margonina i Chodzieży ustalili sprawcę uszkodzenia wiaty przystankowej, do którego doszło w ubiegłym miesiącu w Szamocinie.
Chuligan wybił dwie szyby w wiacie, powodując straty w wysokości blisko 1400 złotych na szkodę Gminy Szamocin. Policjanci, którzy zajęli się wyjaśnianiem sprawy ustalili, że sprawcą aktu wandalizmu jest 23-letni mieszkaniec Chodzieży.
Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał. Tłumaczył swoje zachowanie nadmiarem wypitego alkoholu, wskutek którego dał upust swoim emocjom.
Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
p14:44, 28.11.2019
To teraz niech nie pije tylko naprawi ,to co, zepsuł i coś na pilskie schronisko dla zwierząt
Rasizm ma twarz Kaczyńskigo i PiS
Precz z kaczyzmem ! ! !
rh
20:41, 2025-07-09
Rasizm ma twarz Kaczyńskigo i PiS
"wrzeszczącą hołotę z biało-czerwonymi flagami" Zupełnie jakbym czytał pamiętnik jakiegoś emerytowanego ubeka.
ppp
17:09, 2025-07-09
Rasizm ma twarz Kaczyńskigo i PiS
Komuna nie ma ojczyzny. Komuniści są specjalistami internacjonalizmu, pedalstwa, aborcji i uciemiężania klasy robotniczej, która według ich koncepcji cywilizacji ma być sztandarem postępu, pozytywnych wartości. Komuniści siedząc wygodnie w fotelach z firmy Forte stanowią awangardę klasy robotniczej i z nahajką i naganem w ręce pasą się na trudzie ludu. To jest rasizm bez rasy. Komuna ma twarz Antoniego, speca od korupcji w pałacu prezydenta Kwaśniewskiego.
manifestkomunistyczn
17:07, 2025-07-09
Rasizm ma twarz Kaczyńskigo i PiS
Kocham załupieżonego Kaczyńskiego. Mam jego zdjencia❤️👍
Super
14:17, 2025-07-09