Zamknij
REKLAMA

Grzybiarz wpadł w koleinę, przygniótł go motorower

15:09, 07.10.2019 | KPP w Pile
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Posterunku Policji w Kaczorach znaleźli w głębokiej koleinie 83-letniego mężczyznę, przygniecionego przez motorower.

Jak się okazało, mężczyzna pojechał na grzyby i po pewnym czasie zgubił się na terenie kompleksu leśnego w okolicy Byszewic. Kiedy próbował odnaleźć drogę, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się wpadając w głęboką koleinę.

Szczęśliwym trafem trafili w to miejsce patrolujący teren policjanci z Kaczor. Najpierw zauważyli leżący w koleinie motorower, po chwili dostrzegli również mężczyznę przygniecionego przez pojazd.

Kiedy mundurowi uwolnili starszego pana spod motoroweru, ten po chwili odzyskał świadomość. Był zdenerwowany i wystraszony. Oświadczył, że wybrał się do lasu na grzyby i zabłądził, a kiedy szukał drogi, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Próbował wydostać się spod maszyny, jednak okazało się to niemożliwe z uwagi na jej ciężar.

Policjanci zaopiekowali się 83-letnim mężczyzną. Poczęstowali go wodą i zawieźli do miejsca zamieszkania, do Miasteczka Krajeńskiego. Tam na seniora czekała już rodzina.

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA