Zamknij
REKLAMA

25-latka handlowała podrobioną odzieżą

18:23, 07.11.2019 | KPP w Pile
Skomentuj
fot. KPP w Pile
REKLAMA

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą KPP wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej II Referatu Realizacji w Pile zatrzymali 25-letnią pilankę. Kobieta sprzedawała odzież, która miała bezprawnie użyte znaki i nazwy zastrzeżone przez producenta.

6 listopada br. funkcjonariusze weszli do wcześniej ustalonego mieszkania i zastali tam 25-letnią kobietę. Podczas przeszukania lokalu policjanci z celnikami zabezpieczyli 120 sztuk podrabianej odzieży. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do Komendy Powiatowej Policji w Pile, a znaleziony towar zabezpieczony.

Kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towar podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie , karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.
 

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

AdisasAdisas

4 0

Niech wejdą na fejsa i zobaczą jak tam kwitnie handel calvinem, tomym itp 19:38, 07.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

przed wiaduktemprzed wiaduktem

3 1

a bebech-janusz z kancerówą handlował zużytą odzieżą i jeszcze oszukiwał na wadze - sklepu nie ma, ale lumpiarskie życie prowadzi do dzisiaj 14:21, 08.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA