Zamknij
REKLAMA

Złodzieje w stadninie koni. Kradli pieniądze, olej, paszę

15:09, 14.01.2020 | KPP w Pile
Skomentuj fot. KPP w Pile
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zajmowali się włamaniami do budynków gospodarczych stadniny koni w Dobrzyniewie.

Efektem pracy wyrzyskich kryminalnych, którzy zajęli się sprawą włamań jakie miały miejsce na terenie stadniny koni, było ustalenie, a następnie zatrzymanie trzech mężczyzn w wieku od 24 do 42 lat. Jak się okazało, sprawcą kilkudziesięciu kradzieży w różnych odstępach czasu był ojciec z synem, którzy z pomieszczeń należących do stadniny ukradli m.in. pieniądze w kwocie 600 zł, 80 litrów oleju napędowego, cztery paśniki do karmienia zwierząt i 1200 kilogramów paszy. Trzecim zatrzymanym jest pracownik zakładu w Dobrzyniewie, który przez okres dwóch lat regularnie z magazynu stajni kradł paszę dla zwierząt. Łączna suma strat została wyceniona na 7 tysięcy złotych.

Zatrzymane osoby zostały przesłuchane oraz usłyszały zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Monia.Monia.

3 5

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
00:25, 15.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DisneyDisney

1 0

Pewnie dostaną dożywocie... Takie polskie prawo... I Ziobro się tym zajmie... 15:12, 15.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA