Wczoraj ok. godziny 9.30 rano na ulicy Parkowej w Szamocinie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Zadysponowane na miejsce zdarzenia zastępy z JRG w Chodzieży oraz OSP w KSRG w Szamocinie zastały dwa uszkodzone samochody, znajdujące się na drodze wewnętrznej przy jeziorze Siekiera. Jeden z kierujących, w stanie przytomnym, znajdował się poza pojazdem, kierowca drugiego auta pozostawał w jego wnętrzu - zdeformowana karoseria nie pozwalała mu na samodzielne opuszczenie auta.

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączyli akumulatory w pojazdach, wykonali dostęp do osoby uwięzionej, po czym ją ewakuowali.
Poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano przybyłym na miejsce zespołom ratownictwa medycznego.
Tylko punkt w meczu z Białymstokiem
Oto smutny koniec marzeń, oooooo....... . .................. . Drodzy Państwo, ostatnie zdanie, mojej wypowiedzi, dopiszcie........... .
Dry
14:00, 2025-10-26
Seniorzy mogą skorzystać z bezpłatnego porządkowania...
♥️
Super
13:18, 2025-10-26
PSL postuluje koniec przestawiania zegarków i zmiany...
,,czasu zimowego"jest to obowiązujący,astronomiczny czas środkowoeuropejski
nie ma tzw.
11:25, 2025-10-26
Siemoniak: dwukadencyjność w samorządach powinna zostać
jest to, że dwukadencyjność jest jedną z bardzo niewielu dobrych zmian wprowadzonych przez PIS w ciągu ośmiu lat rządów.
Znamienne
11:00, 2025-10-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz