Zamknij
REKLAMA

Bieg Tropem Wilczym. Skorzystaj z tańszego wpisowego

11:18, 14.01.2020 | Pilscy Patrioci
Skomentuj
REKLAMA

Jeszcze tylko dziś i jutro obowiązuje wpisowe na 5. edycję pilskiego Biegu Tropem Wilczym w atrakcyjnej cenie 30 zł.

W skład pakietu startowego wchodzi pamiątkowa koszulka z wizerunkiem bohatera, gadżety patriotyczne oraz promocyjne od sponsorów, udział w loterii fantowej, ubezpieczenie, poczęstunek oraz oczywiście wyjątkowy medal. Wyjątkowy, ponieważ będzie to tak naprawdę 1/3 medalu, który dopiero w pełni odda swój niesamowity charakter wówczas, gdy uczestnik pokona kolejne dwa biegi. Po trzech edycjach będzie można go połączyć w całość.

Od 16 stycznia cena za pakiet wpisowy wzrośnie do 40 zł, a od 20 lutego - jeśli zostaną jeszcze wolne miejsca - wpisowe wyniesie 50 zł.

Warto się pospieszyć z zapisami na bieg, ponieważ na liście startowej wpisało się już około 500 uczestników. Bieg odbędzie się 1 marca nad jeziorem Piaszczystym w Pile. Każdy z biegaczy ma do wyboru jeden z dwóch dystansów. Bieg główny wystartuje o godzinie 11:00 na odcinku 1963 metrów. To dystans symboliczny - ostatni Żołnierz Wyklętych Józef Franczak ps. "Lalek" zmarł właśnie w 1963 roku. W tym roku organizatorzy po raz pierwszy przygotowali również bieg dodatkowy na dystansie 5 kilometrów, który wystartuje 30 minut później.

Tradycyjnie po biegu na uczestników czekać będzie wojskowa grochówka , gorąca herbata oraz loteria fantowa.

Bieg organizowany jest w ramach VIII Pilskich Dni Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Zapisy online TUTAJ, natomiast zapisy stacjonarne prowadzone są w Kolejowym Sklepie Sportowym przy ul. Staromiejskiej w Pile.

(Pilscy Patrioci)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA