Zamknij
REKLAMA

Dzień Kobiet w VIVO! Piła. Będzie się działo!

10:42, 06.03.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Spotkanie z projektantką Anetą Larysą Knap, warsztaty beauty, wiosenne metamorfozy, pokazy barmańskie i koncert Mikołaja Macioszczyka z The Voice of Poland - te i inne niespodzianki będą czekać na wszystkie panie z okazji ich święta, 7 marca, w VIVO! Piła. Z bezpłatnych porad i atrakcji będzie można skorzystać w godz. 12:00-17:00.

Przypadający na początek marca Dzień Kobiet to wyjątkowy czas dla wszystkich pań. W codziennym zabieganiu często zapominają o chwili dla siebie, dlatego 7 marca w VIVO! Piła powstanie strefa kobiet. Dzień Kobiet w VIVO! oficjalnie zacznie się o godz. 12:00, a zaraz po przywitaniu rozpocznie się pierwszy pokaz barmański. Ponadto za sprawą utalentowanej projektantki Anety Larysy Knap, która na co dzień w nowatorski sposób pokazuje góralską tradycję, panie poznają tajniki stylowego ubioru. Podczas spotkania zostaną omówione kwestie dotyczące najnowszych trendów w modzie, w makijażu i stylizacji włosów. Projektantka opowie o analizie kolorystycznej, a także zaprosi panie do przejścia metamorfozy w trakcie wydarzenia. Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:40.

W Dniu Kobiet w VIVO! nie zabraknie też kulturalnej rozrywki - o godz. 14:00 scena będzie należeć do Mikołaja Macioszczyka, który swoim magnetycznym głosem zachwycał jury i publiczność The Voice of Poland. Od godz. 14:30 do 16:15 potrwają natomiast różnego rodzaju warsztaty, konkursy i panele tematyczne, a w tym parzenie herbaty, tworzenie biżuterii techniką sutasz, robienie kremów naturalnych. Będzie można dowiedzieć się także nieco więcej o wschodniej nauce o zdrowiu Ajurwedzie i medycynie estetycznej. W międzyczasie, o 15:30, odbędzie się drugi pokaz barmański. Zwieńczeniem Dnia Kobiet w VIVO!, przewidzianego na godz. 16:45, będzie finał metamorfoz, które zostały przeprowadzone w trakcie wydarzenia.

- Zapraszamy wszystkie mieszkanki Piły i okolic do świętowania Dnia Kobiet w naszym centrum handlowym. Z myślą o wszystkich kobietach przygotowaliśmy szereg atrakcji. Jestem przekonana, że każda z pań znajdzie dla siebie coś ciekawego  - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%