Zamknij
REKLAMA

Ekosprawni: inicjatywa pełna pomysłów! Od muralu po teledysk

11:26, 25.11.2021 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Od wielu lat chodzieskie Stowarzyszenie Na Górze realizuje bardzo ciekawe inicjatywy. Już same ich nazwy są intrygujące: "Rewolucja w twojej głowie", "Puszczeni na głębokie wody", "Naturalnie, że natura!", "Efekt z defektu", "Niepełnosprawni w kosmosie". Jest już kolejna.

Właśnie kończy się przedsięwzięcie pod tytułem "Ekosprawni", które promuje ekologiczną, rekreacyjno-turystyczną i artystyczną aktywność zarówno osób z niepełnosprawnościami, jak i szerokiego społeczeństwa bez wszelkich podziałów.

W ramach tej inicjatywy został namalowany edukacyjny mural z elementami ceramicznymi, odbyło się żeglowanie, spływ kajakowy, nurkowanie, warsztat gry na afrykańskich bębnach, ćwiczenia jogi, piesze i rowerowe wyprawy. Oprócz tego zespół Na Górze przygotował i nagrał nową piosenkę, a do niej nakręcono teledysk.

Opowieści o realizacji projektu, zdjęcia, teledysk oraz wykonanie piosenki na żywo będzie można usłyszeć i zobaczyć w sobotę 27 listopada 2021 od godz. 12:00 w czasie transmisji on line na stronach facebook: Na Górze oraz Chodzieski Dom Kultury. Transmisja będzie możliwa też do odtworzenia w przyszłości.

Dofinansowanie przedsięwzięcia pochodzi ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach promowania aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%