Pracownik produkcji

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyny produkującej rolki ocieplające, w zakres obowiązków wchodzi wymiana rolki, która waży 25-30 kg. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 06:00-14:00,14:00-22:00,22:00-06:00 oraz okazjonalnie w soboty I umowa zlecenie na okres 3 miesiące. Zatrudnienie od zaraz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 20.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Doradca klienta
    Numer telefonu: 672151127
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    Pomoc w zabiegach higienicznych u dzieci, aktywne uczestnictwo w zajęciach dydaktycznych,
    StPr/22/0823
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Nauka i pomoc w zakresie prac przy obsłudze projektów, monitorowania realizacji projektów.
    StPr/22/0824

    Obsługa sekretariatu, pomoc w rozliczaniu czasu pracy.
    StPr/22/0825

    rozładowywanie, układanie, wydawanie towaru
    StPr/22/0821
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Sprzedaż warzyw i owoców, dbanie i układanie odpowiednio towaru na stanowisku oraz miła i uprzejma obsługa. Praca od poniedziałku do soboty od 08:00-12:00 oraz od 12:00-16:00. Okres próbny do 3 miesięcy. Miejsce wykonywania pracy: Piła, ul. Ludowa, Targowisko nr2
    StPr/22/0827
    wynagrodzenie od od 1 505 PLN

    Fryzjer damsko - męski. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa - o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie równoważnym na jedną zmianę w godzinach: pn. -pt.: 10.00-18.00, sobota 08.00 - 15.00 (w rozliczeniu poniedziałek). Możliwość zatrudnienia również w niepełnym wymiarze czasu pracy - 0,5 etatu.
    StPr/22/0828

    Organizowanie dokumentacji, wystawianie dokumentów/faktur/pism.
    StPr/22/0829

    Przygotowanie potraw oraz dań, przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych. Praca w godzinach od 08:00-19:00. Jedna zmiana. Wysokość wynagrodzenia zależne od umiejętności od 22 zł/h.
    StPr/22/0826
    wynagrodzenie od od 22 PLN

    Kompleksowe sprzątanie obiektu Aquapark w Pile. Zatrudnienie od zaraz, na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w systemie równoważnym na trzy zmiany pn. - ndz.: 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
    StPr/22/0830

    Stanowisko pedagoga specjalnego w Zespole Szkół Gastronomicznych w Pile. Godziny pracy według planu lekcji. Okres zatrudnienia od 01.09.2022 do 31.09.2023. Liczba godzin tygodniowo 11.
    StPr/22/0817
    wynagrodzenie od od 2 112 PLN