Pozostali projektanci wzornictwa przemysłowego i odzieży

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Opracowanie projektów różnego rodzaju odzieży, projektowanie odzieży z wykorzystaniem programów komputerowych, przygotowanie produkcji do wyprodukowania zaprojektowanej odzieży, nanoszenie poprawek w wykonanych projektach w systemie przygtowania produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie branżowe
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Doradca klienta
    Numer telefonu: 067 215 11 27
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy
    Cykliczne obchody po galerii, ochrona pasażu, klientów i najemców. Charakter pracy stojąco - chodzący. Pierwsza umowa - zlecenie, w późniejszym okresie możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę. Godziny: 07:00 - 19:00, 19:00 - 07:00, 09:00 - 21:00.
    StPr/22/1458
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    odśnieżanie w okresie zimowym, sprzątanie terenu zewnetrznego, zamiatanie liści, kozenie trawy, wyrywanie chwastów, itp. Praca w godz. 06.00-07.00 Zatrudnienie od 01.01.2023 - 31.12.2023
    StPr/22/1457
    wynagrodzenie od od 450 PLN

    Rejestracja pacjentów do lekarza. Pierwsza umowa - o pracę na czas określony do 31.12.2024r. Praca od zaraz, w wymiarze 1/2 etatu w zakresie godzin pn. - pt. 08:00 - 18:00.
    StPr/22/1460
    wynagrodzenie od od 1 750 PLN

    Pielęgniarka praktyki POZ lekarza rodzinnego. Pierwsza umowa - o pracę na czas określony 33 m-ce. Praca od zaraz, w zakresie godzin pn. - pt. 08:00 - 18:00.
    StPr/22/1461
    wynagrodzenie od od 5 800 PLN

    Wykonywanie pod nadzorem prac administracyjno-biurowych.
    StPr/22/1449
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Opracowanie projektów różnego rodzaju odzieży, projektowanie odzieży z wykorzystaniem programów komputerowych, przygotowanie produkcji do wyprodukowania zaprojektowanej odzieży, nanoszenie poprawek w wykonanych projektach w systemie przygtowania produkcji.
    StPr/22/1451
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Sprzątanie biur, sprzatanie ciągów komunikacyjnych, sprzątanie toalet, itp. 1/8 etatu zatrudnienie od 01.01.2023-31.12.2023
    StPr/22/1447

    Obsługa administracyjna biura Izby, obsługa klientów.
    StPr/22/1448

    Realizacja doradztwa zawodowego w formie stacjonarnej i wyjazdowej dla młodzieży w wieku 15 25 lat; diagnozowanie potrzeb uczestników i absolwentów OHP w zakresie doradztwa zawodowego; prowadzenie diagnozy potencjału i zainteresowań zawodowych pod kątem doboru kierunku przysposobienia zawodowego na etapie rekrutacji uczestników do jednostek opiekuńczo-wychowawczych; udzielanie indywidualnych i grupowych porad zawodowych ułatwiających wybór zawodu, zmianę lub podniesienie kwalifikacji, podjęcie lub zmianę zatrudnienia; udzielanie indywidualnych i grupowych informacji zawodowych o możliwościach kształcenia i szkolenia, w tym o ofercie OHP oraz zawodach i rynku pracy; prowadzenie warsztatów z zakresu nauki aktywnego poszukiwania pracy; realizacja programu wsparcia rozwoju zawodowego uczestników oraz absolwentów OHP; udzielanie porad zawodowych na odległość; prowadzenie dokumentacji klientów i wewnętrznej dokumentacji jednostki zgodnie ze Standardem Usług Rozwoju Zawodowego Młodzieży w OHP i odrębnymi wytycznymi komórek organizacyjnych; organizowanie przedsięwzięć edukacyjnych popularyzujących doradztwo zawodowe dla młodzieży oraz działalność OHP dla społeczności lokalnej przy współpracy z partnerami społecznymi; gromadzenie, opracowywanie i aktualizowanie informacji o zawodach (stanowiskach pracy), drogach uzyskiwania kwalifikacji zawodowych oraz potrzebach rynku pracy; udział w pracach zespołu wsparcia uczestników OHP, zgodnie z wytycznymi Standardu Usług Rozwoju Zawodowego Młodzieży w OHP; monitoring przebiegu realizacji praktycznej nauki zawodu uczestników OHP u pracodawców; współpraca z pośrednikiem pracy i specjalistą ds. rozwoju zawodowego w celu wytyczenia właściwego i dostępnego dla klienta kierunku rozwoju i zdobycia niezbędnych kwalifikacji.
    StPr/22/1443
    wynagrodzenie od od 3 450 PLN

    Utrzymanie techniczne obiektu, konserwacja urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, hydraulicznych, wykonywanie przeglądów i napraw w/w urządzeń, dokumentowanie wykonanych prac, obsługa aplikacji obiektowych, drobne naparawy hydrauliczne, elektryczne, budowlane, mechaniczne oraz wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora Centrum Handlowego. Miejsce wykonywania pracy: Galeria Atrium Kasztanowa w Pile. Godziny pracy: 07.30-15.30, 13.13-21.30. W soboty i niedziele handlowe 09.00-17.00 (w zamian wolny dzień w tygodniu)
    StPr/22/1444
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN