Nauczyciel języka angielskiego

Miejsce pracy: Sikorskiego 73, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Nauczanie języka angielskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 23.02.2023
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, z przygotowaniem pedagogicznym do nauczania w szkole ponadpodstawowej.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH W PILE
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sikorskiego 73, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Iwona Trznadel
      Numer telefonu: 672123401
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Montaż okien, drzwi zewnetrznych i wewnętrznych, bram garażowych, drobne prace ogólnobudowlane, itp.
      StPr/23/0087
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      -obsługa urządzeń biurowych, -wprowadzanie danych do systemów informatycznych, -ewidencjonowanie korespondencji, -archiwizacja dokumentów. Godziny stażu: 7.00-15.00; 8.00-16.00 (poniedziałek - piatek).
      StPr/23/0088
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      1) prezentacja oferty firmy oraz doradztwo produktowe, 2) wsparcie procesu realizacji zamówień, 3) kompleksowa i skuteczna obsługa klientów firmy, 4) wykonywanie tłumaczeń i korekt językowych, 5) kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi, 6) budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, 7) współpraca z działem produkcji, kontroli jakości, księgowości oraz z działem graficznym.
      StPr/23/0085
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      Obsługa walca drogowego przy budowach dróg na terenie 2 województw. Miejsce wykonywania pracy: województwo wielkopolskie i zachodniopomorskie. Pierwsza umowa na okres próbny z mozliwością przedłużenia. Praca w godz. 07.00-15.00 Pracodawca zapewnia dojazdy do miejsc wykonywania pracy.
      StPr/23/0080
      wynagrodzenie od od 23,5 PLN

      Obsługa rozkładarki mas bitumicznych w czasie robót związanych z budową dróg na terenie 2 województw. Miejsce wykonywania pracy: województwo wielkopolskie i zachodniopomorskie. Pierwsza umowa na okres próbny z mozliwością przedłużenia. Praca w godz. 07.00-15.00 Pracodawca zapewnia dojazdy do miejsc wykonywania pracy.
      StPr/23/0081

      Praca na budowie, obsługa elektronarzędzi, wiercenie, szlifowanie, cięcie
      StPr/23/0084

      Obsługa klienta, obsługa kart platniczych, kasy fiskalnej. (Stacja Paliw ORLEN)
      StPr/23/0082
      wynagrodzenie od od 3 900 PLN

      Wstępne przygotowywanie półproduktów, krojenie warzyw, przygotowywanie mięs, sprzątanie. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, z możliwością przedłużenia, praca w systemie równoważnym, w zakresie godzin pn. - ndz. 11:00 - 20:00, dodatkowe imprezy zorganizowane, okolicznościowe - w ramach nadgodzin. Zatrudnienie od zaraz.
      StPr/23/0076

      Obsługa gości w sali restauracyjnej. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, z możliwością przedłużenia, praca w systemie równoważnym, w zakresie godzin pn. - ndz. 11:00 - 20:00, obsługa dodatkowych imprez zorganizowanych, okolicznościowych - w ramach nadgodzin. Zatrudnienie od zaraz.
      StPr/23/0077
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Przygotowywanie ofert handlowych, pism, raportów.
      StPr/23/0073