Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/0486Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: sprzedaż lodów, deserów, ciast, gofrów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 20.05.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Orłowskiego 1, 64-700 Czarnków, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopols
    Osoba do kontaktu: Joanna Wróbel
    Numer telefonu: 672532342
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP
    Zgodnie ze stanowiskiem, Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie, rozpoczecie pracy 7.00.
    StPr/19/0675
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Kierowanie samochodem dostawczym, prace załadunkowe, wyładunkowe, rozwożenie towaru. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę 7.00-15.00.
    StPr/19/0670
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    porządkowanie dokumentów
    StPr/19/0674
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    wykrawanie elementów
    StPr/19/0673

    rozdzielanie korespondencji
    StPr/19/0664

    Czyszczenie podłóg, wycieranie kurzu, sprzątanie i dezynfekcja toalet, zmiana pościeli, wymiana ręczników, opróżnianie koszy na śmieci.
    StPr/19/0667

    Rozwiązywanie problemów technicznych, utrzymywanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje i urządzenia SN), usuwanie usterek i konserwacje podległych urządzeń
    StPr/19/0665
    wynagrodzenie od 4 210,18 - 4 927,27 PLN

    Przyjmowanie towaru od dostawców, ekspozycja towarów, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie stanowiska pracy. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na czas określony - 6 mies
    StPr/19/0666

    sporządzanie sprawozdań, udział w zbiórkach żywności, przygotowywanie ofert konkursowych, tworzenie baz danych, sprzątanie pomieszczen banku, wydawanie żywności
    StPr/19/0668

    Montaż instalacji elektrycznych i innych, montaż urządzeń, pomoc przy montażu rozdzielnic elektrycznych. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące (docelowo umowa n
    StPr/19/0662