Ajent/Kierownik sklepu

Miejsce pracy: Staromiejska 22, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Zarządzanie pracą sklepu, realizacja planów sprzedażowych, aktywna obsługa klienta i sprzedaż. Zatrudnienie od zaraz (do uzgodnienia) na podstawie umowy o pracę na okres próbny- do 3 miesięcy(do uzgod
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera i urządzeń biurowych
    • obsługa kas fiskalnych
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie ogólnokształcące
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie; umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, kasy fiskalnej; doświadczenie zawodowe w handlu; niekaralność. Mile widziana własna działalność gospodarcza.
        Pracodawca: SZCZECIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "ELMET" W GOLENIOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Staromiejska 22, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 91 577 19 40
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: Osoby zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie CV na podany adres e-mail.
        Zgodnie ze stanowiskiem, Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie, rozpoczecie pracy 7.00.
        StPr/19/0675
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Kierowanie samochodem dostawczym, prace załadunkowe, wyładunkowe, rozwożenie towaru. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę 7.00-15.00.
        StPr/19/0670
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        porządkowanie dokumentów
        StPr/19/0674
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        wykrawanie elementów
        StPr/19/0673

        rozdzielanie korespondencji
        StPr/19/0664

        Czyszczenie podłóg, wycieranie kurzu, sprzątanie i dezynfekcja toalet, zmiana pościeli, wymiana ręczników, opróżnianie koszy na śmieci.
        StPr/19/0667

        Rozwiązywanie problemów technicznych, utrzymywanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje i urządzenia SN), usuwanie usterek i konserwacje podległych urządzeń
        StPr/19/0665
        wynagrodzenie od 4 210,18 - 4 927,27 PLN

        Przyjmowanie towaru od dostawców, ekspozycja towarów, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie stanowiska pracy. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na czas określony - 6 mies
        StPr/19/0666

        sporządzanie sprawozdań, udział w zbiórkach żywności, przygotowywanie ofert konkursowych, tworzenie baz danych, sprzątanie pomieszczen banku, wydawanie żywności
        StPr/19/0668

        Montaż instalacji elektrycznych i innych, montaż urządzeń, pomoc przy montażu rozdzielnic elektrycznych. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące (docelowo umowa n
        StPr/19/0662