Podinspektor

Miejsce pracy: Kwiatowa 5, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Czynności związane z obsługą kasową. Zatrudnienie od czerwca 2019r. na podstawie umowy o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia, praca na jedną zmianę od 7.30 do 15.30. Więcej informacji o og
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie średnie + 2 lata doświadczenia zawodowego lub wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe na stanowiskach o podobnym zakresie zadań. Więcej informacji o zakresie obowiązków w ogłoszonym
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kwiatowa 5, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 67 212-21-31
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Zgodnie z ogłoszonym naborem na stronie internetowej MOPS w Pile w BIP w zakładce ogłoszenia o naborze.
      Termin: Dokumenty aplikacyjne należy składać zgodnie z ogłoszonym naborem do dnia 23.05.2019r.
      Zgodnie ze stanowiskiem, Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie, rozpoczecie pracy 7.00.
      StPr/19/0675
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Kierowanie samochodem dostawczym, prace załadunkowe, wyładunkowe, rozwożenie towaru. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę 7.00-15.00.
      StPr/19/0670
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      porządkowanie dokumentów
      StPr/19/0674
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      wykrawanie elementów
      StPr/19/0673

      rozdzielanie korespondencji
      StPr/19/0664

      Czyszczenie podłóg, wycieranie kurzu, sprzątanie i dezynfekcja toalet, zmiana pościeli, wymiana ręczników, opróżnianie koszy na śmieci.
      StPr/19/0667

      Rozwiązywanie problemów technicznych, utrzymywanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych (instalacje i urządzenia SN), usuwanie usterek i konserwacje podległych urządzeń
      StPr/19/0665
      wynagrodzenie od 4 210,18 - 4 927,27 PLN

      Przyjmowanie towaru od dostawców, ekspozycja towarów, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie stanowiska pracy. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na czas określony - 6 mies
      StPr/19/0666

      sporządzanie sprawozdań, udział w zbiórkach żywności, przygotowywanie ofert konkursowych, tworzenie baz danych, sprzątanie pomieszczen banku, wydawanie żywności
      StPr/19/0668

      Montaż instalacji elektrycznych i innych, montaż urządzeń, pomoc przy montażu rozdzielnic elektrycznych. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące (docelowo umowa n
      StPr/19/0662