kelner/barman

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów na sali obsługi, przygotowanie napojów zimnych, gorących, alkoholowych, podawanie potraw, obsługa kelnerska imprez okolicznościowych, godziny pracy 10-18 lub 14-22. umowa na okres pró
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 22.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie gastronomiczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
    Numer telefonu: 0672151127
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Wykonywanie zadań związanych z ustawą prawo zamówień publicznych. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę od 7.30-15.05.
    StPr/19/0828
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    prowadzenie zajęć fitness, przygotowanie choreografii, przygotowanie planów treningowych treningów funkcjonalnych.
    StPr/19/0829
    wynagrodzenie od od 50 PLN

    Nauczyciel wiedzy o kulturze. Zatrudnienie od 01.09.2019r. na podstawie umowy o pracę na czas określony - rok szkolny, 5 godzin w tygodniu.
    StPr/19/0832
    wynagrodzenie od od 967,5 PLN

    Nauczyciel fizyki. Zatrudnienie od 01.09.2019r. na podstawie umowy o pracę na czas określony - rok szkolny, 6 godzin w tygodniu.
    StPr/19/0833
    wynagrodzenie od od 1 161 PLN

    sprzedaż ciast, lodów, deserów lodowych, kawy herbety, gofrów, shake, deserów nielodowych
    StPr/19/0827
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    doradztwo i obsługa wniosków kredytowych
    StPr/19/0822

    praca kancelaryjno-biurowa
    StPr/19/0818
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    przygotowywanie i zabezpieczanie surowców i wyrobów gotowych przed zepsuciem, obróbka wstępna surowców, mycie naczń i urządzeń np. lodówki.
    StPr/19/0820

    Organizacja imprez, sporządzanie menu, nadzór nad pracownikami. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę od 8.00-16.00.
    StPr/19/0821
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Praca z zakresu pracy socjalnej. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na czas określony - 3 miesiące, praca na jedną zmianę do 8.00-14.00.
    StPr/19/0816
    wynagrodzenie od od 2 025 PLN