Przedstawiciel handlowy działu windykacji

Miejsce pracy: 64-920 Piła 0, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pozyskiwanie kontrahentów, prowadzenie rozmów handlowych, sporządzanie umów i ofert. Zatrudnienie od sierpnia na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w godzinach: 8.00-16.00 - p
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 26.08.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie wyższe mile widziane prawnicze. ekonomiczne, administracyjne, umiejętności negocjacyjne, prezentacyjne, komunikacyjne, prawo jazdy kat. B, 1 rok doświadczenia zawodowego.
      Pracodawca: 4 GRANTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: ŻÓŁKIEWSKIEGO 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolsk
      Osoba do kontaktu: Anna Bąk
      Numer telefonu: 625961190
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      rejestracja wpływającej korespondencji
      StPr/19/1113
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Opieka nad osobami bezdomnymi w ogrzewalni. Miejsce wykonywania pracy: Piła, ul. Okólna 32A, Jedna zmiana 18.00-08.00. Umowa na czas określony 01.10.2019-31.12.2019r. z możliwością przedłużenia.
      StPr/19/1110
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      pakowanie towaru do klienta, rozkładanie towaru wg dokumentów magazynowych na miejsce składowania.
      StPr/19/1111
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      zapoznanie z zasadami przygotowywania wysyłki korespondencji
      StPr/19/1114

      wprowadzanie danych do systemów informatycznych
      StPr/19/1107

      Wspomaganie procesu edukacyjnego ucznia z orzeczeniem o niepełnosprawności - zespółAspergera - kształcenie specjalne. Okres zatrudnienia 01.09.2019-31.08.2020
      StPr/19/1103
      wynagrodzenie od od 2 782 PLN

      Pedagog szkolny. W zakresie godz. 08.00-16.00
      StPr/19/1104

      sprzątanie, grabienie, zamiatanie, drobne prace porządkowe na terenie miasta Piły, w dziale cmentarzy komunalnych
      StPr/19/1105

      pomoc w działach technicznych
      StPr/19/1106

      pomoc przy zakładaniu teczek kierowców i pojazdów
      StPr/19/1096