Instalator sieci zewnętrznych, wono kanalizacyjnych, gazowych, deszczówki

Miejsce pracy: Limanowskiego 3, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Praca przy instalacji sieci zewnętrznych. Praca na terenie całej Polski.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy b
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Prawo jazdy kat. B, obsługa niwelatora. Doświadczenie zawodowe min. 8 lat
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA WIELOBRANŻOWA WOJCIECH GOLAŃSKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Limanowskiego 3, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Wojciech Golański
      Numer telefonu: 515 091 221
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania
      strzyżenie
      StPr/19/1212
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Sprzedaż w sklepie medycznym. Dobór sprzętu ortopedycznego, nadzór zamówień i dostaw towarów, dbanie o odpowiednią ekspozycję, sprzedaż produktów rehabilitacyjnych, dbanie o ład i porządek. Zatrudnien
      StPr/19/1216
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      wg programu stażu
      StPr/19/0745

      Produkcja wyrobów garmażeryjnych, pierogów, mięs, surówek, produkcja posiłków obiadowych, wydawanie gotowych wyrobów do sklepu, wykorzystanie urządzeń kuchennych.
      StPr/19/1206
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Przyjmowanie, poświadczanie, rejestrowanie, sprawdzanie wniosków o zawarcie umów o refundację kosztów wynagrodzenia i składek ZUS młodocianym, sporządzanie wstępnej opinii o negatywnym lub pozytywnym
      StPr/19/1208

      pomoc przy archiwizacji dokumentów z zakresu wydziału
      StPr/19/1201

      Kierowca autobusu kat. D - linia turystyczna, linia regularna, przewozy pracownicze. Baza dla kierowców znajduje się w Pile. Mile widziani emeryci i renciści. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy
      StPr/19/1202

      Szkolenia wstępne BHP i zadania zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Pierwsza umowa na okres próbny - 3 m-ce, godz. 07.30 - 15.05.
      StPr/19/1198

      Praca przy instalacji sieci zewnętrznych. Praca na terenie całej Polski.
      StPr/19/1190
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Wykonywanie robót instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o. i gazowej. Praca na terenie całej Polski.
      StPr/19/1191