Doradca klienta

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: tworzenie bazy pilotów i przewoźników, obsługa programu bankowego, obsługa telefonicznych i mailowych zapytań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera - Ms Office
        Wymagania dodatkowe
        • Prawo jazdy b
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w branży turystycznej i/lub w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
          Numer telefonu: 67 215 11 27
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracodawcy
          przekazania dokumentów:
          Sprzedaż kwiatów ciętych i doniczkowych.
          StPr/19/1446
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Obsługa klientów sklepu, przyjmowanie dostaw, dbałość o czystość stacji oraz jej terenu. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące (docelowo umowa na stałe), praca
          StPr/19/1450

          Montaż instalacji elektrycznych, klimatyzacji. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące (docelowo umowa na czas nieokreślony), praca na jedną zmianę od 7.00-15.00.
          StPr/19/1448
          wynagrodzenie od od 3 800 PLN

          Samodzielna praca pod projekt na stanowisku stolarza - montowanie mebli, które przychodzą w paczkach na ekspozycję jak i dla klienta końcowego, wykonywanie usług meblowych typu kuchnia, szafy itp. Pie
          StPr/19/1444
          wynagrodzenie od od 3 300 PLN

          Obsługa myjni, mycie pojazdów dostawczych, obsługa komputera, wystawianie faktur. Pierwsza umowa na okres próbny (3 m-ce), druga umowa na czas określony (33 m-ce). Dwie zmiany 06.00-14.00, 12.00-20.00
          StPr/19/1441

          obsługa zapisów
          StPr/19/1443
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          pomoc przy utrzymaniu dyscypliny
          StPr/19/1442

          - Wykonywanie czynności operacyjnych na przydzielonej linii/swoim stanowisku w celu zapewnienia płynności przepływu procesu produkcyjnego - praca samodzielna zgodnie z instrukcjami i procedurami - os
          StPr/19/1427
          wynagrodzenie od od 2 385 PLN

          - Wykonywanie czynności operacyjnych na przydzielonej linii/swoim stanowisku w celu zapewnienia płynności przepływu procesu produkcyjnego - kontrola procesu produkcyjnego - praca samodzielna zgodnie z
          StPr/19/1428
          wynagrodzenie od od 2 300 PLN

          Praca za kasą, dokładanie, sprawdzanie towaru. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca w ruchu ciągłym: 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00. stacja paliw
          StPr/19/1429