Kierowca samochodu dostawczego

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Kierowca samochodu dostawczego (plandeka), załadunek, rozładunek, wypełnianie dokumentów przewozowych CMR, umiejętność naprawy drobnych usterek w aucie. Praca na terenie Europy. Umowa na czas określo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 03.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: mechaniczne
    Język:
    • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
    • francuski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
    • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
      Uprawnienia:
      • PRAWO JAZDY B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętność wykonywania drobnych napraw w samochodzie, doświadczenie na stanowisku co najmniej 5 miesiące,
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Doradca klienta
        Numer telefonu: 67 215 11 27
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy
        przekazania dokumentów:
        dekretowanie dokumentów księgowych
        StPr/20/0096
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Wykonywanie czynności sprzątających np. zamiatanie podłóg, opróżnianie pojemników na śmieci. Liczba godzin w miesiącu 154. Stawka 17 zł/godzinę. Godziny pracy: 8.00-16.00.
        StPr/20/0090
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        Pomoc przy pracach ogólnobudowlanych. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 1 miesiąc, praca na jedną zmianę od 7.00-15.00.
        StPr/20/0091
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Dokonywanie analizy akt spraw we wskazanym przez sędziego zakresie, kontrolowanie stanu spraw odroczonych, zawieszonych lub oczekujących, sporządzanie projektów zarządzeń, orzeczeń, uzasadnień. Więce
        StPr/20/0092
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        odbieranie i wysyłka poczty
        StPr/20/0093

        pomoc przy zakładaniu ewidencji wojskowej
        StPr/20/0094

        przyjmowanie korespondencji
        StPr/20/0086

        przyjmowanie towarów do magazynu
        StPr/20/0085

        nauka i pomoc przy obsłudze klientów
        StPr/20/0075

        Obsługa myjni samochodowej, obsługa komputera, wystawianie faktur za usługę. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o prac na okres próbny - do 3-ch miesięcy (następnie umowa na czas określony do 33
        StPr/20/0068