Kierowca kat. C

Miejsce pracy: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Załadunek i prowadzenie samochodu ciężarowego. Dotyczy usług kurierskich. Okręg zachodniopomorski. Zatrudnienie od zaraz pierwsza umowa o pracę na okres próbny - 1 miesiąc, praca w godzinach: 7.00-16
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 13.03.2020
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy C
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane prawo jazdy kat. C, mile widziane wykształcenie zawodowe mechaniczne, doświadczenie zawodowe ok. 6 miesięcy - wymagane.
      Pracodawca: USŁUGI TRANSPORTOWO-REMONTOWO-HANDLOWE Kazimierz Popiołek
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Regina Popiołek
      Numer telefonu: 696 636 719
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Uprzednio kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania w Pile ew. w Wałczu.
      naprawa urządzeń biurowych
      StPr/20/0218
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      pomoc przy zakładaniu teczek kierowców i pojazdów
      StPr/20/0220

      montaż okien i drzwi
      StPr/20/0202

      wykonywanie pod nadzorem prac administracyjno-biurowych
      StPr/20/0206

      przygotowywanie potraw
      StPr/20/0204

      Załadunek towaru celem przewiezienia na punkty sprzedaży, rozwiezienie towaru.
      StPr/20/0213
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Osadzenie krawężników, układanie/docinanie kostki brukowej. Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca na jedną zmianę od 7.00-15.00. Praca na budowach prowad
      StPr/20/0210
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      wykonywanie oprawy książek
      StPr/20/0211

      obsługa klientów
      StPr/20/0212

      Wykładowca przedmiotów florystycznych. Umowa zlecenie od zaraz do 30.06.2020r. z możliwością dalszego zatrudnienia, 30h/semestr- praca zgodnie z planem lekcji. Miejsce pracy: Szkoła Cosinus.
      StPr/20/0194
      wynagrodzenie od od 33 PLN