Kucharz - pizzer

Miejsce pracy: Gliniana 1, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie pizzy. Praca w godz. między 12.00-20.00 Wysoka kultura osobista, estetyka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.04.2020
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • ksiażeczka sanepidowska
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska, mile widziane doświadczenie zawodowe (lub osoba do przyuczenia)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: STAJNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gliniana 1, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Mariusz Ochryniak
      Numer telefonu: 606 494 490
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Projektowanie i wydruk map wielkoformatowych (format A0), określających wielkości emisji i zasięgu oddziaływania inwestycji na środowisko. Skanowanie map i zapisywanie w formacie cyfrowym dla umożliwi
      StPr/20/0336
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Zapozanie sie z regulaminem organizacyjnym.
      StPr/20/0331
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Prowadzenie postępowań administracyjnych, sprawozdawczości związanej z gospodarką odpadami, prowadzenie baz danych, obsługi mieszkańców, wprowadzanie do systemu deklaracji i nadzór.
      StPr/20/0330

      Samodzielne przygotowywanie potraw. Praca w zakresie godzin 12.00-20.00
      StPr/20/0328
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      Przygotowywanie półproduktów do produkcji żywności. Dwie zmiany w zakresie godzin 12.00-20.00 Wysoka kultura osobista, estetyka
      StPr/20/0325
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Przygotowywanie pizzy. Praca w godz. między 12.00-20.00 Wysoka kultura osobista, estetyka
      StPr/20/0326
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Obsługa klientów restauracji. Zatrudnienie od zaraz, praca na dwie zmiany w zakresie godzin 12.00-22.00, praca również w dni wolne. Wysoka kultura osobista, estetyka.
      StPr/20/0327

      - Wykonywanie czynności operacyjnych na przydzielonej linii/swoim stanowisku w celu zapewnienia płynności przepływu procesu produkcyjnego - praca samodzielna zgodnie z instrukcjami i procedurami - os
      StPr/20/0329

      Prace ogolnobudowlane
      StPr/20/0301

      Obsługa urządzeń i instalacji kotłowni wodnej.
      StPr/20/0302